Co jest lepsze serum czy krem

Kremów do twarzy używam codziennie i to przeróżnych. Szczególnie nawilżających i dobrze odżywiających. Chciałam jednak spróbować czegoś innego, innowacyjnego. Moja przygoda z serum do twarzy zaczęła się od próbki kosmetyku, który dostałam w drogerii.

Serum jest intensywniejsze w działaniu od kremu

serum do twarzy z witaminą cPo zastosowaniu próbki serum odkryłam, że jest to bardzo fajny, nowy produkt do pielęgnacji skóry twarzy. Pobiegłam do drogerii i kupiłam serum do twarzy z witaminą c. Jest to niesamowity produkt bo witamina c  to witamina młodości. Witamina c w połączeniu z odżywczym działaniem serum jest rewelacyjna. Po używaniu serum około dwóch tygodni zauważyłam, że skóra jest mocno nawilżona, dobrze odżywiona. Zrobiła się mnie szara, nabrała kolorytu. Serum ma również działanie regenerujące, ujędrniające. Zauważyłam też, że skóra na twarzy rozjaśniła się i zmniejszyły się przebarwienia. Serum opóźnia powstawanie zmarszczek co jest istotne i ważne dla każdej kobiety. Mogę stwierdzić bo przetestowałam to na własnej skórze, że serum jest intensywniejsze w działaniu od kremu. Ma bowiem aktywne składniki mocno skoncentrowane i dlatego lepiej działa. szybko się wchłania więc jego działanie jest niemal natychmiastowe. Jest to kosmetyk uniwersalny, dla każdego rodzaju skóry i wieku. Można go stosować przez cały rok. Witamina c jest sinym przeciwutleniaczem  dlatego ma działanie przeciwstarzeniowe. Dobre serum nie tylko spłyca zmarszczki ale napina skórę, staje się ona promienna, gładka, napięta, młoda.

Poleciłam serum z witaminą c siostrze, która zachwyciła się nim od razu. Używa go teraz codziennie. Oczywiście nie zrezygnowałam z\e stosowania kremów, używam kremów i serum wymiennie. Na noc dobry odżywczy krem, na dzień lekkie serum z witaminą c.