Depilacja laserowa najlepszym zabieg dla niechcianego owłosienia

Depilacja laserowa jest luksusowym zabiegiem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dzięki systematycznym zabiegom laser trwale uszkadza macierz włosa, co w rezultacie prowadzi do widocznego przerzedzenia w owłosieniu na obszarze poddawanym zabiegom. Wizyty są realizowane w ekspresowym tempie. Depilacja laserowa pach trwa około 2-3 minuty. Ewentualny dyskomfort łatwo można znieść.

Najlepsze lasery Lightsheer są dostępne dla klientów

laser lightsheerZabiegi z zakresu laseroterapii są jednymi z bardziej popularnych zabiegów. Efekt wrastających włosów, stany zapalne mieszków włosowych oraz inne problemy dermatologiczne spowodowane zbyt agresywnym porostem owłosienia są objawami, które w szybkim czasie można usunąć. Najlepszym rozwiązaniem do walki z nadmiernym owłosieniem jest najnowszy laser Lightsheer z diodą 810 nm, która uszkadza korzeń włosa. Badania kliniczne potwierdziły wysoką jakość w efektach terapeutycznych. Ważne jest aby włosy były ciemne, grusze. Zasada działania lasera diodowego jest prosta. Im skóra jest jaśniejsza, a włos bardziej widoczny, tym efekty są bardziej widoczne. Ta wiadomość powinna pocieszyć osoby, które muszą codziennie się golić. Specjalista, który będzie ustalał indywidualny plan działania wykluczy przeciwwskazania bezwzględne, omówi wskazania i zalecenia po wykonanej usłudze. Należy pamiętać aby przed zabiegami oraz do dwóch tygodni od wykonania spotkania się nie opalać. Im ciemniejszy naskórek tym szybciej może dojść do poparzenia. Jednak jeżeli klient stosuje się do zaleceń ryzyko skutków ubocznych jest zminimalizowane praktycznie do zera. Oznacza to, że zabiegi są bezpieczne i komfortowe. Po wykonaniu całej kuracji jednorazowe maszynki można będzie wyrzucić do kosza i cieszyć się jedwabiście gładką skórą, na obszarze całego ciała. Warto wybrać pioniera technologii laserowej.

Osoby, które szukają alternatywy do wosku, kremów chemicznych i depilatorów powinny zdecydować się na jak najszybsze zabiegi z zakresu laseroterapii. Wystarczy jedno spotkanie aby zauważyć przerzedzenie owłosienia na poziomie 30%. Wynik ten szokuje większość klientów. Jednak aby terapia była efektywna należy spotkania powtarzać w równych odstępach. Najczęściej, kolejne wizyty ustalane są co 6 tygodni. Szacuje się, że pełna kuracja wynosi 8 zabiegów na wybrany obszar.