Folia bąbelkowa jest bardzo pomocna

Skończyłam studia z wyróżnieniem i wpadłam na pomysł aby założyć swoją firmę. Wzięłam udział w kursie z urzędu pracy. Napisałam biznes plac, który się spodobał i uzyskałam dzięki niemu spore dofinansowanie na otworzenie swojej firmy. Ucieszyłam się, że tak wszystko mi się dobrze układało i mogłam ruszyć ze swoim pomysłem. Zdecydowałam się na otworzenie sklepu internetowego z pięknymi naczyniami. Nawiązałam współpracę z producentem jakiś czas temu. Byłam zachwycona jego produktami i wiedziałam, że moim klientom jego produkty na pewno się spodobają. Zainwestowałam w reklamę i stronę internetową.

Kupiłam dobrą folię bąbelkową

folia bąbelkowa do pakowaniaMieszkałam z rodzicami w domku jednorodzinnym więc miałam do dyspozycji spory lokal obok garażu, który kiedyś był pomieszczeniem gospodarczym. Trzymałam tam wszystkie zamówione przeze mnie naczynia, które chciałam sprzedawać moim klientom. Miałam już nawet pierwsze zamówienia, z których się bardzo cieszyłam. Wszystkie naczynia były zapakowane w kartony ale dodatkowo zabezpieczałam je folią bąbelkową i dodatkowo pakowałam je w kartony. Wiedziałam, że produkty muszą być dostarczane w całości do moich klientów co będzie najlepszą reklamą mojej firmy. Folia bąbelkowa do pakowania była bardzo solidna. Zamówiłam ją przez Internet w dużej ilości. Zdecydowałam się na zamówienie foli bąbelkowej w dwóch rozmiarach. Jedna mniejsza na zapakowanie mniejszych zamówień na przykład filiżanek czy szklanek. Większe folie służyły mi na większe zamówienia, dzięki czemu było mi łatwiej zabezpieczyć zakupiony przez klientów towar. Wszystkie zamówienia były dostarczane do moich klientów przez kurierów. Było to dla mnie wygodne bo wszystkie paczki były przez nich odbierane i bezpośrednio dostarczane do klientów. Dostawa przez kuriera była dla mnie bezpieczniejsza bo mieli oni informację, że towar jest delikatny i mieli na niego uważać.

Dzięki folii bąbelkowej, z której korzystałam nie miałam żadnych reklamacji od klientów. Folia była porządna i dosyć gruba. Na pewno rodzice cieszyli się z zamówionych naczyń a dzieci z foli bąbelkowej. Ja sama jak byłam mała lubiłam się nią bawić. Cieszyłam się, że moja firma dobrze się rozwija. Z dnia na dzień miałam coraz więcej zamówień. Byłam dumna z siebie. Warto było się odważyć i spróbować czegoś nowego.