Gdzie w Lublinie kupić mieszkanie?

 

Mieszkaliśmy z mężem w małej wsi na przedmieściach Lublina. Postanowiliśmy przeprowadzić się do samego Lublina, żeby nie tracić czasu na dojazdy do pracy oraz po zakupy. Mieliśmy sporo oszczędności, a brakującą kwotę chcieliśmy dołożyć z kredytu hipotecznego. Dowiedzieliśmy się już, że posiadamy zdolność kredytową. Pozostało nam tylko znaleźć odpowiednie mieszkanie na terenie Lublina, które będzie spełniało nasze oczekiwania.

Znaleźliśmy nowe mieszkanie na terenie Lublina

nowe mieszkania w LublinieRozmawiałam z moją starą znajomą na ten temat, kiedy przypadkiem się spotkaliśmy. Okazało się, że jej rodzice inwestują w nieruchomości na terenie tego miasta i akurat mają na sprzedaż nowe mieszkania w Lublinie. Wzięłam od niej do nich numer kontaktowy i zdecydowaliśmy się z mężem zadzwonić następnego dnia i zobaczyć jaką mają ofertę. Okazało się, że dysponowali szeregiem nowych mieszkań w Lublinie po bardzo przystępnej cenie. Wysłali nam adres strony internetowej, gdzie mogliśmy zapoznać się z dokładną specyfikacją i lokalizacją tych mieszkań. Wybraliśmy trzy, które bardzo nam się podobały i zdecydowaliśmy umówić się na obejrzenie tych mieszkań na żywo. Po tym spotkaniu ostatecznie wybraliśmy jedno mieszkanie, które najlepiej spełniało nasze oczekiwania. Było to nowe mieszkanie na rynku pierwotnym, ale już praktycznie urządzone. Kuchnia i łazienka były urządzone na gotowo dosłownie pod klucz, w pokojach i sypialni wystarczyło natomiast tylko dokonać aranżacji wnętrza i wstawić nasze meble. Cena była bardzo przystępna, a okolica bardzo dobra. Mieliśmy z tego miejsca bardzo dobry dojazd komunikacją miejską do każdego miejsca w Lublinie. Podpisaliśmy umowę przedwstępną i wpłaciliśmy zaliczkę. W między czasie załatwiliśmy formalności związane z notariuszem, księgą wieczystą oraz kredytem hipotecznym w banku. Szybko się z tym uwinęliśmy i mogliśmy podpisywać umowę kupna – sprzedaży.

Byliśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się tak szybko i sprawnie kupić nowe mieszkanie w samym centrum Lublina. W dodatku w tak przystępnej cenie. Mieszkanie znajdowało się w nowym budynku i przynależała do niego komórka lokatorska oraz miejsce na podziemnym parkingu. Już wkrótce, kiedy tylko dokończyliśmy formalności mogliśmy się wprowadzać do naszego nowego mieszkania.