Jak tanio wyposażyć salon w depilator laserowy?

Depilacja laserowa to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnego owłosienia. Urządzenie stosowane jest przez większość salonów, mimo iż zakup profesjonalnego sprzętu nie należy do najtańszych inwestycji. Mimo wszystko tego typu urządzenie powinno znaleźć się na wyposażeniu firm, gdyż z pewnością zagwarantuje spore zyski zarówno dla nowych, jak i już dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Jak jednak ograniczyć wydatki związane z zakupem tego sprzętu?

Wynajem depilatorów laserowych

wynajem lasera do depilacji do salonuJak się okazuje, nie ma konieczności zakupu depilatorów, które na rynku potrafią kosztować od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które oferują wynajem lasera do depilacji do salonu. Koszt wypożyczenia urządzenia różni się w zależności od wybranego rodzaju produktu, okresu, na jaki wynajmuje się urządzenie oraz dodatkowych usług proponowanych przez przedsiębiorstwa, choć zazwyczaj wynosi on kilkaset złotych miesięcznie. Skorzystanie z oferty wypożyczalni depilatorów laserowych ma sporo zalet i nie chodzi tu wyłącznie o brak konieczności inwestycji sporej ilości pieniędzy, co nie wątpliwie jest dużym ułatwieniem. Do zalet zalicza się również brak wymogu serwisowania sprzętu na własną rękę. Jeżeli depilator zostanie uszkodzony, wystarczy zgłosić to do wypożyczalni, a przedsiębiorstwo odbierze urządzenie, naprawi je i odda w pełni sprawne. Co więcej, korzystając z usług takich firm, nie trzeba się również martwić o przewóz czy montaż sprzętu. Niektóre przedsiębiorstwa oferują transport zamówionego produktu na terenie całego kraju lub wybranego województwa. Eksperci prawidłowo podłączają sprzęt, sprawdzają go i uczą jego obsługi, jeżeli jest to wymagane.

Ostatecznie wszystkie sprawy związane z wynajmem sprzętu do depilacji laserowej ustalane są indywidualnie z wypożyczalnią. Salon powinien wziąć pod uwagę, że koszt wykonania pojedynczego zabiegu depilacji laserowej waha się między 100 a nawet 400 złotych, dzięki czemu już nawet obsługa jednego klienta jest w stanie zwrócić poniesione koszta związane z wynajmem sprzętu. To rozsądne rozwiązanie, szczególnie dla przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność związaną z zabiegami pielęgnacyjnymi.