Jak zwiększyć ilość polubień na Instagramie?

Media społecznościowe rozrosły się do takiego stopnia, że obecnie nowe konta mają bardzo utrudnione działanie jeśli chodzi o szansę jakiegokolwiek wypromowania swoich zdjęć lub po prostu wybicia się. Sam algorytm również w tym nie pomaga dlatego czasami jesteśmy zmuszeni korzystać z niecodziennych sposobów na to, aby jakkolwiek zwiększyć swoje szanse na bycie zauważonym.

Większa ilość like na Instagramie

kup like instagramCiężko jest zostać zauważonym na Instagramie nie tylko mając nowe konto, ale również po prostu mniejsze. Dobieranie odpowiednich hashtagów, używanie lokalizacji, czy oznaczanie kont wyróżniających to dosyć znane i rzeczywiście całkiem nieźle działające praktyki, jednakże wypromowanie swojego profilu tym sposobem zajmuje dość sporo czasu i nie gwarantuje niestety żadnego przyrostu zwłaszcza, że Instagram jest obecnie przepełniony zdjęciami profesjonalistów stąd trzeba się naprawdę mocno postarać, aby jakieś konto wyróżniło nasz post. Jeżeli również masz z tym problem i chcesz czym prędzej temu zaradzić po prostu kup like Instagram ma swój algorytm, który obecnie skupia się na promowaniu zdjęć z dużą ilością polubień. Zwiększona liczba serduszek pod naszym zdjęciem wywinduje tym samym nasz post w hashtagach dając mu możliwość dotarcia do tak zwanej topki, a to z kolei pozwoli nam być wreszcie zauważonym w niezliczonym gąszczu innych fotografii.

Kupowanie polubień może wydawać się na początku nieco kontrowersyjnym pomysłem, ale tu nie chodzi o to, aby pokazać znajomym, jacy stajemy się popularni. Ten sposób jest praktykowany w roli trampoliny, bowiem pozwala nam zwyczajnie pokazać się szerszej publiczności i dzięki temu wygenerować już prawdziwe polubienia, obserwacje czy komentarze. Jest to niczym innym, jak radzeniem sobie z algorytmem portalu.