Jaki zabieg mnie odmładza?

W ofercie salonów kosmetologicznych czy klinik medycyny estetycznej możemy znaleźć obecnie bardzo dużo, ciekawych i dobrych zabiegów. Przy tak dużej konkurencji, usługi są często na wysokim poziomie, w sterylnych warunkach i ekspresowo.

Czy nić w twarzy jest bezpieczna?

nici pdo poznańOdpowiadając na zadane pytanie, można śmiało stwierdzić, że tak. Nici pdo w poznaniu są jednorazowe, sterylne i aplikowane przez najlepszych specjalistów. Często przy minimalnej rekonwalescencji. Zabieg jest szybki i bezpieczny ponieważ stosowane znieczulenie wyklucza jakikolwiek dyskomfort. Najczęściej nici podaje się w miejscach twarzy tj.: opadające policzki, obszar brwi, podbródek, a także w okolicę dekoltu dla efektu naturalnego liftingu. Cena za jedną nić koszt około 150 zł. Natomiast aby efekt był ładny na okolicę twarzy potrzebujemy około 10 nici. Zabieg wykonuje specjalista kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej. Warto jednak, najpierw udać się na konsultację, na której będą dokładnie opracowane wskazania i przeciwwskazania do zabiegu. Lekarz doradzi najlepiej jaką techniką pracować na danej klientce. Obliczy również ilość potrzebnych nici do danego defektu i poda dokładną wycenę zabiegu. Warto porozmawiać również o oczekiwaniach, ponieważ każdy z nas ma inne założenia. Efekty utrzymują się nawet do dwóch lat. Zabieg nie pozostawia żadnych blizn. Jedyne co może być widoczne tuż po zabiegu, to małe krwiaki lub siniaki. Odmienią twarz zauważamy od razu, ale pełny efekt widoczny jest dopiero po około 4 tygodniach, kiedy skóra będzie w pełni wygojona. Kobiety, które są obecnie w ciąży, karmią piersią, mają stwierdzone choroby układu autoimmunologicznego oraz mają skłonność do tworzenia się bliznowców niestety nie mogą poddać się temu zabiegowi. Bezpieczeństwo pacjentów jest najważniejsze. Natomiast klientki, które wykonują te zabiegi regularnie, zauważają długotrwałe i pozytywne skutki terapii. Nici pdo poznań, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, które wpływają na napięcie, sprężystość i elastyczność naszej skóry.

Podsumowując opisujący wyżej zabieg. Nici pdo, stosowane w poznaniu dają spektakularne efekty. Jest to alternatywa, dla kobiet, które boją się przerysowanego i nachalnego wyglądu po zastosowaniu wypełniaczy. Nici pdo nie widać, a co za tym idzie, odmładzamy się subtelnie i opóźniamy proces starzenia nawet o dwa lata.