Japońska sztuka wykonania masażu

Kobiety bardzo często korzystają z rożnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Najczęściej jest to masaż. Może to być klasyczny masaż relaksujący lub masaż liftingujacy. Taki masaż Kobido wywodzi się ze sztuki japońskiej. Rytuał wykonywania masażu, podlega ściśle określonym zasadom bazującym na kulturze medycyny chińskiej. Kobiety regularnie wykonujące ten typ masażu są bardzo zadowolenie z efektów.

Liftingujące masaże skory twarzy

masaż kobido PoznańWiększość masaży jaki można wykonać w gabinetach SPA to masaże przynoszące relaks i odprężenie. Rytuał masażu o nazwie Kobido jest zdecydowanie bardziej intensywny. Dzięki intensywności wpływa on na głębsze warstwy skóry. Musi być jednak wykonywany przez wykwalifikowane masażystki znające jego zasady. Jeśli chodzi o masaż kobido Poznań ma kilka salonów masaży, w których go wykonują. Kobido to najbardziej znana i lubiana forma masażu twarzy w Japonii. Charakterystyczną i dominującą cechą Kobido jest szybkość

buy levitra cheap

, z jaką masażysta wykonuje zabieg. Masaż składa się z etapów. Podczas trwania pierwszego etapu niwelowane zostaje napięcie mięśniowe. Jest to masaż wykonywany wolnymi ruchami. Kolejny etap jest już bardziej skomplikowany i przede wszystkim szybszy. Ten etap właśnie pozwala stymulować skórę oraz uzyskać efekt pożądanego liftingu i wygładzenia skóry twarzy. Te dwa procesy składają się na cały zabieg mający na celu upiększenie oraz wygładzenie skóry.

Kobiety, które skończyły 40 rok życia, często borykają się z problemami wynikającymi z zanikiem kolagenu w skórze. Jest on odpowiedzialny za elastyczność skóry i w efekcie za jej wiotczenie. Za pomocą japońskiego masażu można jednak poprawić kondycję skóry na twarzy. Często kobiet nazywają ten typ masażu liftingiem bez skalpela. Cieszy się on dużą popularnością nie tylko w Japonii. Masażyści potrafiący wykonać Kobido z precyzja i dokładnością mają wiele zadowolonych klientów.