Kompleksowe usługi dla samochodów

Jako kierowca powinieneś dbać o swoje auto. Absolutnie konieczne są regularne przeglądy i naprawianie szwankujących elementów w warsztacie u fachowego mechanika. Należy jednak też odpowiednio zadbać o zewnętrzną powłokę samochodu i jego wyposażenie. Czy wystarczą do tego woda z płynem czyszczącym i nasze własne umiejętności?

Czym jest usługa auto detailingu?

auto detailing PoznańJeśli chcemy kompleksowo odświeżyć nasz samochód, powinniśmy zdecydować się na usługę auto detailingu, zwanego też potocznie auto spa. Jest to zoptymalizowany proces czyszczenia, regeneracji i konserwacji pojazdu, który wpływa nie tylko na podniesienie jego walorów estetycznych, ale także przedłuża żywotność pielęgnowanych elementów. Jeśli zainteresował nas auto detailing Poznań i inne duże miasta to miejsca, gdzie znajdziemy zakłady specjalizujące się w takiej restauracji samochodów. Wyróżnia się detailing wnętrza, który obejmuje czyszczenie i zabezpieczenie przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Fachowcy skupią się na myciu elementów tapicerskich, sufitu i kokpitu, ale doczyszczą także wszystkie powierzchnie plastikowe i metalowe. Tak odnowione wnętrze powinno wyglądać jak fabrycznie nowe. Natomiast jeśli chodzi o detailing zewnętrzny, pracownicy oczyszczą karoserię z wszelkich obcych cząsteczek, a następnie wypolerują ją specjalną maszyną lub przy użyciu padów i pasty polerskiej, aby pozbyć się rys i wżerów. Ostatnim etapem jest konserwacja, która polega na nałożeniu warstwy wosku. Dodatkowo można zdecydować się na aplikację ceramicznej powłoki ochronnej, która osłoni pokrytą powierzchnię przed wpływem warunków atmosferycznych i przywieraniem brudu. Poprawnie wykonana powłoka stworzy na lakierze efekt lustra.

Nasz samochód można w każdym momencie zregenerować i odświeżyć, powierzając go profesjonalistom. Ostatnio popularnym rozwiązaniem stała się usługa auto detailingu, która kompleksowo doczyszcza i konserwuje zarówno wnętrze, jak i zewnętrzną powłokę pojazdu.