Kto organizuje eventy firmowe?

Od kilkunastu lat prowadzę własną firmę. W tym czasie moje przedsiębiorstwo bardzo mocno się rozwinęło. Jednak największy skok rozwojowy firma zaliczyła kilka tygodni temu, kiedy podpisaliśmy umowę z zagranicznym kontrahentem. Dłuższy czas trwała finalizacja umowy, ale teraz byłam już pewna, że sprawa jest załatwiona i zakończona. Byłam bardzo zadowolona i postanowiłam zorganizować event firmowy z tej okazji.

Zorganizowałam event firmowy dla pracowników

organizacja eventów firmowychOstatnie tygodnie były dla moich pracowników bardzo ciężkie, dlatego chciałam im to w ten sposób wynagrodzić. Musiałam tylko znaleźć jakieś miejsce, gdzie można zorganizować fajny i ciekawy event firmowy. Do tej pory nie organizowałam takich eventów, ponieważ wolałam dawać pracownikom podwyżkę, aniżeli wydawać pieniądze na takie eventy, ale teraz sytuacja była inna. Poszukiwania odpowiedniej firmy organizującej eventy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: organizacja eventów firmowych, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu znalazłam firmę, która zajmowała się kompleksowo takimi eventami, to znaczy zarówno je organizowała, jak i zajmowała się ich obsługą. Z tego co zdążyłam zauważyć, firma ta miała wieloletnie doświadczenie na rynku w branży oraz bardzo pozytywne opinie klientów. Klienci chwalili, że firma ta organizuje naprawę ciekawe i indywidualne eventy, zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Wiele osób zwracało uwagę na to, że można się z nimi indywidualnie dogadać, co do tego jak ma wyglądać dany event. Podczas eventów była możliwość przygotowania konferencji czy wykładów. Firma eventowa dbała również o wyżywienie podczas eventu, ponieważ organizowała catering, a także dobrą zabawę, ponieważ można było zatrudnić osoby odpowiedzialne za rozkręcenie zabawy i zintegrowanie osób biorących udział w zabawie. Zachęcona pozytywnymi komentarzami, zdecydowałam się zatrudnić tą firmę.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Udało mi się zorganizować w ten sposób event firmowy, w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Była to bardzo dobra oferta cenowa, szczególnie biorąc pod uwagę ilość atrakcji, które odbywały się podczas weekendu. Byłam bardzo zadowolona z tego, że event był tak profesjonalnie zorganizowany i wszyscy świetnie się na nim bawili.