Która maść jest najlepsza na stawy?

 

Ostatnio bardzo dokuczały mi stawy. Popularne środki, których używałam nie dawały mi odpowiedniego ukojenia, dlatego postanowiłam, że poszukam w Internecie, najlepiej na forum zdrowotnym, w jaki inny sposób poradziły sobie kobiety z tak okrutnym bólem. Okazało się, że bardzo dobra na tego typu dolegliwości jest maść konopna.

Czy w sklepie kupię maść konopną?

maść konopna sklepNa początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona na tego typu medykamenty. Domyślałam się, że są one do tego drogie, bo jakby nie patrzeć, jest to pewna innowacja na rynku. Dotąd nie korzystano z suszu w lecznictwie ani w ziołolecznictwie, więc nie miałam przekonania co do wszystkich zalet, które słyszałam od wielu młodych osób. Postanowiłam iść za ciosem i postanowiłam poszukać miejsca, gdzie jest sprzedawana niedroga maść konopna sklep, z którego ostatecznie kupiłam czeską maść do smarowania punktowego znajduje się jedynie w sieci, więc nie musiałam się trudzić z dojazdem do odległego miejsca. Długo zastanawiałam się na tym, czy nie popełniam głupstwa i dlatego wnikliwie czytałam skład maści przed zakupem. Nie mogłam uwierzyć, że w tak małej tubce mieści się tyle innych, dobroczynnych składników. Olejek konopny znajdujący się w maści zajmuje nieco ponad cztery procent ogólnego składu, więc to niewiele, a efekty mają się szybko objawić. Najbardziej przekonał mnie prosty skład maści, który jest dostępny na stronie sklepu i u producenta. Mam też nadzieję, że dzięki niemu nogi odpoczną, bo dzięki swojej pracy codziennie bolą mnie łydki i kolana.

Jeżeli krem będzie naprawdę dobry, polecę go mojej mamie. Rodzicielka skarżyła się ostatnio, że ma bardzo dokuczliwe bóle reumatyczne i że nie wiem, jak im zaradzić. Maść z oleju konopnego ma uśmierzyć nawet ostry i przewlekły ból, z którym trudno poradzić sobie znanymi z apteki suplementami i tabletkami.