Kupno zimowej czapki

Zima w tym roku miała naprawdę być nieprzyjemna. Ostatnio zaczęłam nową pracę, która jest dla mnie prawdziwym wyzwaniem, dlatego też nie mogłam pozwolić sobie na chorowanie. Łącząc te dwa fakty, postanowiłam się odpowiednio zabezpieczyć. Stwierdziłam, że to najwyższy czas na kupno porządnej zimowej czapki. Nie chciałam jednak, by była ona klasyczna. Dlatego zdecydowałam się na handmade.

Zakup nowej czapki na zimę

czapka zimowa handmadeJestem osobą, która bardzo szybko łapie wszelkie infekcje i przeziębienia. Jako że ostatnio rozpoczęłam nową pracę, stwierdziłam, że nie ma mowy, bym teraz tak się poddała i zachorowała. Istniało takie ryzyko, bowiem zima w tym roku według zapowiedzi meteorologów miała być naprawdę spora. Postanowiłam nie poddawać się tak łatwo i odpowiednio się zabezpieczyć. Wiadomo, że jedną z najbardziej narażonych na wychłodzenie części ciała jest głowa. Od niej najłatwiej się przeziębić. Dotychczas nie byłam fanką czapek, jednak zdecydowałam, że kupię jakąś dla siebie. Chciałam jednak jakoś się wyróżniać, w związku z czym obiektem mojego zainteresowania stała się czapka zimowa handmade. Trafiłam na jeden ze sklepów internetowych, w którego ofercie było bardzo dużo właśnie takich czapek. Przejrzałam całą ofertę i w oko wpadła mi w szczególności jedna z nich. Po stwierdzeniu, że będzie ta czapka pasowała zarówno do mojej urody, jak i do kurtki zimowej, stwierdziłam, że dokonam jej zakupu.

Teraz kiedy mam już swoją ręcznie robioną zimową czapkę, jestem odpowiednio przygotowana na srogie zimy. Kiedy tylko jestem na dworze, mam tę czapkę na głowie. Czuję się w niej rewelacyjnie i podobno fajnie w niej wyglądam. Bardzo mnie to cieszy i podnosi moją pewność siebie. Co więcej, jestem zabezpieczona przed mrozem i już mnie obawiam się zachorowania.