Lakier bezbarwny – kiedy warto go stosować?

Wiele kobiet sądzi, że schludny i atrakcyjny manicure to tylko taki w drogim salonie. Paznokcie utrwalone lakierem hybrydowym i pokryte kolorową warstwą oraz różnorodnymi wzorkami i ozdobami mogą być oczywiście ładne, jednak bardziej pasują na nieco wystawniejsze okazje. Na dzień dobrze sprawdzą się wypielęgnowane dłonie i wzmocnione, lśniące paznokcie. W tym celu przyda nam się lakier bezbarwny, którym delikatnie pokrywamy płytkę paznokcia.

O zaletach stosowania lakieru bezbarwnego

novol lakier bezbarwnyWydawanie niemal dwustu złotych co miesiąc na manicure może być dość wykańczające dla naszych portfeli. Czy jednak można uzyskać estetyczny efekt bez wydawania miliona monet? Okazuje się, że jak najbardziej jest to możliwe. Dłonie oraz paznokcie można pielęgnować w domu. Jakich produktów będziemy w tym celu potrzebować? Oczywiście podstawą będzie dobry lakier. Jeśli chodzi o firmę Novol lakier bezbarwny można kupić w naprawdę niskiej cenie. Pielęgnacja paznokci nie może odbyć się oczywiście bez obcinaczek oraz kilku rodzajów pilniczków. Następnie potrzebujemy kilku produktów, dzięki którym zajmiemy się naszymi skórkami. Trzeba je delikatnie wyciąć oraz wypolerować. Przyda nam się również specjalne kopytko do paznokci, które pozwolą nam powiększyć powierzchnię paznokcia, dzięki czemu palce będą wydawać się dłuższe. Dodatkowo przyda nam się jakaś oliwka do pielęgnacji skórek oraz regularne używanie kremu do rąk.

Jak widać, wcale nie potrzebujemy setek artykułów, by zadbać o swoje paznokcie w domu. Oczywiście podstawą zawsze będzie lakier bezbarwny lub inny, jasny kolor. Jeśli mamy problem z uzyskaniem odpowiadającego nam kształtu paznokci, zawsze możemy zgłosić się do salonu zajmującego się wykonywaniem profesjonalnego manicure i poprosić o pomoc.