Moja firma w końcu ma swoje logo

Od kilkunastu lat prowadzę swoją firmę, która zajmuje się naprawą rowerów. Niby nie jest to jakaś branża, w której trzeba się jakoś specjalnie reklamować. Wystarczy tylko, że będą o niej wiedzieć okoliczni mieszkańcy. Bo mój serwis działa lokalnie, chociaż mam też wielu klientów z poza mojej okolicy. Mam swoją stronę internetową, na której każdy może zadać mi jakieś pytanie o swój rower. Ostatnio zrozumiałem, że brakuje mi tylko jednego.

Szybko zamówiłem projekt loga

projektowanie logo toruńPewnego dnia pomyślałem sobie, że moja firma ma tylko samą nazwę i to jeszcze stworzoną od mojego nazwiska. Miałem odpowiednią renomę, więc postanowiłem, że przyszedł czas zapewnić sobie jakiś znak graficzny. Taki znak, który powszechnie nazywany jest logiem. Chciałem mieć takie swoje logo, ponieważ umieściłbym je na wizytówkach i na stronie internetowej. I nie chodziło mi wcale o to, żeby to logo zapewniło mi jakąś rozpoznawalność – chociaż takie jest główne działanie własnego logo. Po prostu chciałem mieć swój logotyp i się nim chwalić. Powiedzmy, że był to taki kaprys w nagrodę za kilkanaście lat rzetelnej pracy dla moich klientów. Znalazłem więc firmę, która oferowała projektowanie logo Toruń i zadzwoniłem do niej zapytać o cenę takiej usługi. Okazało się, że to kwestia raptem kilkuset złotych. Jak za profesjonalny projekt to naprawdę śmieszne pieniądze. Nawet się nie zastanawiałem tylko od razu zdecydowałem się na skorzystanie z usług tej firmy. Kiedy projekt mojego logo był już gotowy to wystarczyło jedynie, że go mailowo zaakceptowałem. W zamian za uregulowanie płatności otrzymałem na maila logo mojej firmy w najróżniejszych plikach graficznych. Poza tym agencja reklamowa, które je dla mnie stworzyła dała mi je również na płycie cd i na pamięci USB. Dzięki temu mogłem zrobić z moim logo cokolwiek chciałem. Przyznam, że jestem nim zachwycony.

Fajnie jest mieć logotyp swojej firmy – nawet jeśli jest to tylko taki właścicielski kaprys. Nie ukrywam, że po kilkunastu latach mojej ciężkiej pracy po prostu chciałem sobie sprawić taką przyjemność i zamówiłem sobie firmowe logo. Dzisiaj posługuję się nim na swojej stronie internetowej a także na wizytówkach. Moja firma przestała być tak jakby anonimowa. A co najlepsze to moi klienci zapamiętują mój firmowy znak.