Musiałam sprzedać nieruchomość

Wydawało mi się, że mam ułożone życie. Miałam stałą pracę, własny dom i ułożone życie rodzinne. Niestety, ostatnio życie rodzinne trochę mi się posypało. Postanowiłam więc diametralnie zmienić mój styl życia. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie sprzedać moją nieruchomość i wyprowadzić się za granicę. Nie wahałam się dłużej i od razu się do tego zabrałam.

Poszukiwania pośrednika przy sprzedaży nieruchomości

pośrednik sprzedaży nieruchomości sopotSzybko jednak zorientowałam się, że nie będzie to takie proste. Sprzedaż nieruchomości wymagała załatwienia naprawdę wielu formalności urzędowych. Doszłam więc do wniosku, że najlepiej będzie zatrudnić kogoś, kto pomoże mi przy tych wszystkich formalnościach i poszuka ze mną odpowiedniego klienta. Potrzebny mi był doświadczony pośrednik sprzedaży nieruchomości Sopot to miejscowość, w której bez problemu udało mi się znaleźć taką osobę. Był to doświadczony pośrednik nieruchomości, który zajmował się sprzedażą mieszkań i domów na terenie Sopotu i najbliższych okolic. Posiadał wieloletnie doświadczenie zawodowe i miał na swoim „koncie” wielu zadowolonych klientów. Umówiłam się z nim na spotkanie jeszcze tego samego dnia. Od razu przyjechał on do mojego domu i podpowiedział, jakie kroki powinnam powziąć, aby jak najszybciej sprzedać nieruchomość. Pomógł mi przygotować dom na odwiedziny klientów i sporządził poprawne i zachęcające ogłoszenie sprzedażowe.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry specjalistą, który pomógł mi szybko uporać się ze sprzedażą. To co było dla mnie najważniejsze to fakt, że świetnie znał się on również na prawie związanym z podpisywaniem umowy kupna – sprzedaży nieruchomości i notarialnym przekazaniem własności. Dzięki niemu udało mi się szybko znaleźć kupca oraz sprzedać nieruchomość.