Najlepsze pomoce szkolne z chemii

W przyszłym roku będę zdawała maturę. Jako że od lat marzą mi się studia lekarskie, na maturze będę zdawała rozszerzoną chemię, biologię oraz fizykę. Czasu coraz mniej, dlatego chcę jak najlepiej się przygotować. Skrupulatnie uczę się od początku liceum. Nigdy nie miałam problemów z byciem systematyczną i zawsze uparcie dążę do upragnionego celu. Jako że do matury coraz bliżej to chciałam jeszcze więcej czasu poświęcić nauce. Książek i podręczników mam w domu mnóstwo i bardzo lubię po nie sięgać, ale ciągle mi mało. Wciąż mam poczucie, że jest jeszcze jakiś materiał, którego nie zrealizowałam w stu procentach.

Najlepsze przygotowanie z chemii dzięki materiałom szkolnym

Chemia - najlepsze pomoce szkolneW internecie aż roi się od propozycji nauki online. Księgarnie internetowe również oferują szeroki zakres różnego typu książek dla maturzystów. Jak mam być szczera, to mam jedną całą półkę w pokoju wypełnioną stertą repetytoriów różnych wydawnictw. Niestety, większość z nich się spełnia moich oczekiwań. Może i do matury podstawowej albo do rozszerza w jakiś sposób przygotowują. Ale jeśli chcę dostać się na wydział lekarski, to mój wynik musi oscylować około 90% i taki jest mój cel. Będąc na pewnym forum poświęconym studentom wydziału lekarskiego, poznałam dziewczynę rok starszą ode mnie. Jako że od razu złapałyśmy dobry kontakt, przeszłyśmy na komunikator prywatny. To ona zaproponowała mi, że podeśle mi konspekt materiałów pod tytułem chemia – najlepsze pomoce szkolne. Z początku byłam do tego sceptycznie nastawiona, bo myślałam, że żadne materiały nie mogą mnie zaskoczyć. Przecież już miałam tyle książek i zbiorów. A jednak, stwierdziłam po wysłanym konspekcie, że zamówię te materiały. Przekonał mnie fakt, że poznana przeze mnie koleżanka miała blisko 100% z matury z chemii. Nawet sprawdziłam jej osobę w wyszukiwarce i faktycznie, była to laureatka konkursu chemicznego, znanego w całym kraju.

Materiały przyszły do mnie w ciągu trzech dni. Karton, w którym przyszła do mnie paczka, był naprawdę spory i ciężki. Po przejrzeniu zawartości, nie ukrywałam mojej radości. To była całe kompendium wiedzy, jakie powinnam posiadać przez okres szkoły średniej i nawet był materiał wykraczający poza. Dzięki temu w przyszłości również się te materiały przydadzą.