Nową drukarkę kupiłem u fachowego sprzedawcy

Od około dwóch tygodni mamy w domu zupełnie nową drukarkę. Musiałem kupić nowy sprzęt, bo nasza stara drukarka miała już prawie dziesięć lat. A ostatnio drukowaliśmy naprawdę masę różnych rzeczy. Ja co chwilę drukuję coś do pracy, żona bez przerwy drukuje materiały dla swoich uczniów a nasz syn drukuje sobie wszystko co potrzebne do szkoły i do zabawy. No i tak sobie właśnie pomyślałem, że fajnie by było jakby to wszystko drukowało się szybciej.

Odwiedziłem sklep z drukarkami i kserokopiarkami

fachowa sprzedaż drukarek - zielona góraNawet nie miałem pojęcia, że teraz jest taki wybór urządzeń drukujących. Teraz to nie kupuje się drukarki tylko urządzenie wielofunkcyjne, którego jedną z funkcji jest właśnie drukowanie. No ale wiadomo, że potocznie mówi się na to wszystko po prostu drukarki. W każdym razie najpierw zacząłem od przejrzenia asortymentu sklepów internetowych. Oczywiście takiego sprzętu nie kupiłbym przez internet, ale chciałem po prostu wiedzieć jakich cen się trzeba spodziewać. Jak już się zapoznałem z nowościami i cenami to wybrałem się do lokalnego sklepu, w którym oferowana jest fachowa sprzedaż drukarek – Zielona Góra to miasto, w którym mamy taki sklep od czasów, gdy drukarek używa się w domach. Wiedziałem, że odwiedzając ten sklep dokonam najlepszego wyboru. Profesjonalny sprzedawca, który tam pracował, opowiedział mi dosłownie wszystko o nowoczesnych urządzeniach drukujących. Wybrałem jeden z modeli, który najbardziej odpowiadał moim oczekiwaniom. I po dwóch tygodniach ciągłego drukowania wiem, że to był najlepszy zakup. Nasza nowa drukarka drukuje po prostu błyskawicznie, ale najważniejsze dla mnie jest to, że cały komplet oryginalnych tuszy kosztuje do niej około stu złotych. Wybrałem oczywiście drukarkę atramentową, bo do użytku domowego taki wybór wydawał mi się najlepszy.

Teraz możemy drukować szybko i bez żadnych ograniczeń. Drukarka, którą polecił mi naprawdę fachowy sprzedawca, ma doskonałe osiągi w zakresie tempa druku. No i oczywiście jest to urządzenie wielofunkcyjne, a więc możemy używać go również jako skanera i kserokopiarki. Właśnie tak się ostatnio zastanawiałem jak to jest, że nasza drukarka szybciej kopiuje niż drukuje. Ale tak to w takich urządzeniach właśnie działa. Drukarkę podpiąłem pod sieć wi-fi, więc możemy na niej drukować bez żadnych kabli i przewodów.