Nowa moda imprezowa – przypinki, foto magnesy

Stale zmieniająca się moda oraz trendy nie dotyczą wyłącznie odzieży ale niemalże każdej branży oraz dziedziny życia. Niemalże każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych modach/trendach, które opanowały świat w najróżniejszych dziedzinach życia.

Gadżety imprezowe są coraz powszechniejsze

kubkiJednym z takich trendów jest obdarowywanie gości weselnych mini prezentami, gadżetami, które mają przypominać im o udziale w uroczystości oraz być swego rodzaju podziękowaniem za chęć przybycia i udział. Wraz z tą modą powstało także naprawdę dużo, zwłaszcza sklepów internetowych, oraz przedsiębiorstw zajmujących się produkcją tego typu gadżetów na zamówienie klientów. Najpopularniejszymi mini prezentami są obecnie foto magnesy ze zdjęciem młodej pary, lub ich imionami oraz datą ślubu oraz przypinki z podobnym projektem. Wybór w sklepach jest naprawdę duży, jak wspomniano można wkleić w nie zdjęcie, lub zaprojektować jakikolwiek inny wzór. Bardzo popularny stał się obecnie także kubek ze zdjęciem, które na życzenie zamawiającego, który uwielbia tego typu gadżety i nowinki może pojawiać się dopiero po zalaniu kubka gorącą cieczą. Wybór tego typu gadżetów jest na rynku naprawdę spory i cieszą się one coraz większą popularnością. Można się z nimi spotkać już nie tylko na ślubach i weselach ale także rocznicach ślubu, urodzinach czy imprezach firmowych.

Nowa moda spowodowała także rozkwit biznesu w tej branży – na rynku pojawiło się mnóstwo przedsiębiorstw, które tego typu gadżety na zamówienie przygotowują i na zastój w branży na pewno nie mogą narzekać.