Nowoczesny napęd do rolowanej bramy

Na terenie naszego osiedla postawiono nowoczesne garaże z rolowanymi bramami, które okazały się być o niebo wygodniejsze niż dotychczasowe garaże blaszane. Nikt nie narzekał na nowe miejsca do parkowania samochodów, aczkolwiek okazało się iż można je usprawnić jeszcze bardziej. Bramy garaży były bowiem otwierane manualnie, co nie było najwygodniejszym rozwiązaniem.

Napędy do bram garażowych

napędy do garaży bydgoszczWielu sąsiadów zastanawiało się nad możliwością zamontowania automatyki do drzwi garażowych, gdyż mimo dużej funkcjonalności, pozostawiały jednak nieco do życzenia pod względem komfortu. Postanowiliśmy w końcu razem z sąsiadami zamontować w bramach napędy do garaży Bydgoszcz ma kilku producentów automatyki do bram przemysłowych i użytkowych, toteż mogliśmy wybierać do woli i zaopatrzyć się w takie urządzenia napędowe, które byłyby najlepsze do naszych garaży. Musiały to być dobrej jakości napędy, mające wysoką trwałość, aczkolwiek nie będące trudnymi w sterowaniu, jak niektóre urządzenia automatyzacji. Wybraliśmy więc napędy kompaktowe, przeznaczone do małych bram z tworzywa sztucznego czy aluminium, a były one na tyle łatwe do zamontowania iż nie musieliśmy angażować usług instalatorów producenta, gdyż byliśmy w stanie założyć je własnoręcznie bez większych trudności. Napędy sterowane są wygodnymi pilotami, działają bardzo płynnie i sprawnie, i w zauważalny sposób podnoszą poczucie nowoczesności podczas korzystania z garaży.

Są także bardzo wygodnym akcesorium, gdyż dzięki nim nie trzeba już ręcznie podnosić bram za każdym razem gdy potrzebne jest odstawienie samochodu do garażu czy jego wyprowadzenie. Taka automatyzacja obecnie jest standardowym dodatkiem we wszystkich nowo wybudowanych garażach na terenie naszego osiedla, i należy do najbardziej zachwalanych.