Ogrody we Wrocławiu

Zawsze bardzo lubiłam przyrodę. uwielbiałam spędzać czas na łonie natury, Kiedy przyszedł czas wyboru studiów i ścieżki kariery zawodowej, byłam pewna jednego – na pewno nie chcę pracować w biurze, tego bym nie zniosła. Chciałabym mieć prac związana z przyrodą. Zawsze miałam duże zdolności plastyczne, więc mój wybór padł na Architekturę Zieleni. Studia były bardzo ciekawie bardzo dużo się nauczyłam. Czułam, że projektowanie zieleni jest to praca stworzona wprost dla mnie. Po studiach postanowiłam od razu zacząć pracować na własny rachunek.

Projektowanie ogrodów we Wrocławiu

zakładanie ogrodów we wrocławiuOkazało się, ze była to dobra decyzja, od razu miałam masę zleceń, a z czasem, kiedy zdobywałam doświadczenie i moja renoma rosła, zleceń tych tylko przybywało. Moi klienci byli wręcz zachwycenie moimi projektami. Miałam nie tylko klientów prywatnych, zdarzały się również firmy czy restauracje, którym zależało na pięknie i nowocześnie urządzonym ogrodzie. Właśnie nowoczesność był moim znakiem rozpoznawczym – cały czas się dokształcałam i nieustannie poszukiwałam nowych inspiracji, starałam się być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami. Okazało się, że zakładanie ogrodów we Wrocławiu może być bardzo ciekawą i dochodową działalnością. Zarabiałam na moich projektach całkiem dużo. Z czasem poszerzyłam działalność o wykonawstwo i w zakresie naszych usług leżał nie tylko projekt, ale także wykonanie ogrodu na podstawie projektu. Uwielbiam tę robotę, nie wyobrażam sobie lepszej pracy. Co moze być wspanialszego od projektowania ogrodu i sadzenia w nim następnie wybranych roślin. Jest to naprawdę praca marzenie. Moja firma była tak rozchwytywana, że musiałam zatrudnić kilkoro pracowników. Obecnie nasz zespół liczy pięć osób. Myślę, ze każdy, kto pragnie mieć naprawdę modny i stylowy ogród powinien skorzystać z naszych usług. Nasze projekty to między innymi najbardziej znane ogrody w naszym mieście, mamy się naprawdę czym pochwalić w naszym portfolio. Projekt i wykonanie ogrodu nie jest najtańszy, ale myślę, ze jest wart swojej ceny.

Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu z ogrodem, dobrym pomysłem jest zlecić jego zaprojektowanie profesjonaliście. Nie jest to mały wydatek, ale tylko wtedy będziemy mieć pewność, że jesteśmy posiadaczami najmodniejszego ogrodu w okolicy i wszyscy nasi sąsiedzi będą nam zazdrościć. Jest to chyba warte swojej ceny. Profesjonalista wykona dla nas profesjonalny projekt, a następnie wykona ogród zgodnie z projektem. Tylko on będzie wiedział, które rośliny można sadzić obok siebie i wiele innych istotnych rzeczy.