Polecane zdalne asystentki

Jakiś już czas temu, a będzie to już kilka dobrych lat temu, myślę, że minęło już mniej więcej siedem do ośmiu lat, musiałam zmienić sobie pracę. Bardzo długo szukałam czegoś specjalnego dla siebie. Jednak akurat trafiłam na czasy z dużym odsetkiem bezrobocia, dlatego było bardzo dużo chętnych na jedno miejsce. Ostatecznie udało mi się znaleźć prać jako bardzo dobra asystentka zdalna w dużej kancelarii prawnej. Aktualnie planuję otworzenie własnego biznesu. Na czym miałby polegać?

Portal z polecanymi asystentkami zdalnymi dla każdego

polecana zdalna asystentkaJak się okazuje aktualnie bardzo dużo osób poszukuje zdalnych asystentek. Taka polecana zdalna asystentka znajduje swoje miejsce w wielu branżach. Najwięcej firm stawia teraz na pracowników biurowych

buy amoxil

, którzy pracują z home office. Dlaczego tak się dzieje? Dla wielu film jest to bardzo duża oszczędność, ponieważ nie muszą szykować miejsca pracy dla nowego pracownika w swoich biurach, nie muszą wynajmować i płacić na większą powierzchnię biura i co najbardziej istotne zmniejszają się koszty utrzymania miejsca pracy, chodzi tutaj przede wszystkim o co miesięczne opłaty za prąd, wodę i inne media. Dlatego tak bardzo opłacalnym stało się zatrudnianie ludzi na pracę zdalną. Ja przez fakt, że pracowałam tak bardzo długo, to już kilka długich lat, miałam mnóstwo doświadczenia w tym temacie. I tak okazało się, że bardzo dobrym pomysłem na dodatkowe zajęcia będzie dla mnie założenia nowego portalu ogłoszeniowego, który będzie się skupiał przede wszystkim na wysoko wykwalifikowanych asystentkach zdalnych. Chciałam, aby w mojej pracy znajdowało się bardzo dużo osób, zarówno poszukujących pracy, jak i tych, którzy poszukują pracowników. Dodatkowo chciałam załatwić dla moich ludzi z portalu, którzy poszukują pracy specjalne kursy podnoszące kwalifikacje. Miały to być kursy przeważnie dwu tygodniowe, z różnych rynków. Chciałam, żeby każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Jak się szybko okazało kursy stały się bardzo popularne.

Co ważne, mamy na portalu bardzo długi kwestionariusz, w którym można zaznaczyć zarówno posiadane doświadczenie, jak i zdolności, przebyte kursy, czy indywidualne umiejętności. Jak się okazuje mój portal dla zdalnych asystentek bardzo szybko stał się bardzo popularny. Aktualnie mam bazę kilku tysięcy osób.