Pomalowanie paznokci hybrydą

Niedługo mam urodziny. Chciałam je wyprawić u siebie w domu, zapraszając moją rodzinę, oraz znajomych. Chcę na tę okoliczność ładnie się prezentować. Mam już zakupioną sukienkę, oraz wizytę u fryzjera. Makijaż zrobię sama, ale potrzebuję jeszcze pomalować paznokcie.

Piękne paznokcie pomalowane hybrydą

paznokcie hybrydowe mińsk mazowieckiNie chcę malować ich zwykłym lakierem, gdyż będę przygotowywać potrawy i zmywać naczynia, więc szybko lakier by odprysnął. Słyszałam, że można u kosmetyczki zrobić paznokcie, by były o wiele trwalsze. Chciałabym pomalować je lakierem hybrydowym. Podobno to jeden z najtrwalszych lakierów. Muszę sobie poszukać teraz jakąś kosmetyczkę, która by mi je pomalowała. Zajrzałam do Internetu i wpisałam tam: paznokcie hybrydowe mińsk mazowiecki. Udało mi się znaleźć ciekawy salon kosmetyczny. Przynajmniej zdjęcia są bardzo obiecujące. Zapisałam się tam na wizytę. Kosmetyczka znalazła dla mnie wolny termin. Bardzo się cieszę, że będę mieć ładne paznokcie. Poszłam na tę wizytę. Na miejscu kosmetyczka pokazała mi wszystkie barwy lakierów, jakie posiada. Najbardziej podobają mi się te w odcieniu czerwieni. Jest to bardzo klasyczny kolor. Kosmetyczka dobrała mi również kształt paznokci i nawet zrobiła ich przedłużenia, co bardzo mi się podoba. Przygotowała płytkę paznokcia i rozpoczęła nakładanie hybrydy. Następnie musiałam włożyć je pod specjalną lampę UV, by utrwalić lakier. Gdy je wyciągnęłam to pięknie błyszczały. Jestem z nich zadowolona.

Jestem już niemalże gotowa na swoja imprezę urodzinową. Nie muszę się martwić przy przygotowywaniu potraw, że uszkodzę sobie lakier na paznokciach. Moje paznokcie naprawdę pięknie się prezentują. Koleżanki z pracy mówią, że mi trochę zazdroszczą. Bardzo się cieszę, że natrafiłam akurat na tę kosmetyczkę.