Popularny leasing smochodu

W obecnych czasach ciężko prowadzić firmę bez jakiegokolwiek samochodu, ponieważ często jest jednym z podstawowych narzędzi do wykonywania pracy. Można go pozyskać na wiele sposobów, ale najkorzystniejszy jest leasing.

Jakie auta są leasingowane?

leasing samochodów lubońObecnie na rynku działa nawet kilkaset firm leasingowych, które swoją ofertę kierują do klientów biznesowych. Choć na pewno niejedna osoba indywidualna chciałaby skorzystać z takiej oferty, to jednak jest to niemożliwe, ponieważ klienci otrzymują faktury, z których muszą się rozliczać. Kupując samochód w salonie, ponosi się  wysoki, ale jednorazowy koszt, zatem tylko raz można odliczyć podatek od faktury. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na leasing, to każdego miesiąca możemy od faktury odliczać podatek, gdyż zapewniamy sobie stałe, miesięczne koszty, które wliczamy w koszty prowadzenia działalności. Między innymi z tego względu jest opłacalny leasing samochodów Luboń jest jednym z miast, w którym można skorzystać z takiej usługi. Jest to na pewno bardziej opłacalne dla nowych przedsiębiorców, ale też dla tych, którzy mają już rozwiniętą działalności i potrzebują kolejnego samochodu. Jedyne, co trzeba zrobić to posiadać firmę i uzyskać zdolność leasingową, na którą wpływa wysokość dotychczasowego zadłużenia firmy, wielkość miesięcznej sprzedaży czy też staż firmy. W większości firm leasingowych można wziąć samochód osobowy, ale są też firmy, które oferują modele dostawcze czy nawet ciężarowe. Jednakże to nie wszystko, bo na leasing są też brane maszyny.

Usługi leasingowe powstały z myślą o przedsiębiorcach, którzy z różnych względów nie chcą kupować samochodu, który będzie środkiem trwałym w firmie. Dzięki niej, mogą dowolnie korzystać z nowego lub używanego pojazdu w czasie trwania umowy.