Poszukiwania wypożyczalni samochodowej z Lublina

Planowaliśmy z mężem przeprowadzkę. W związku z tym postanowiliśmy się pozbyć z domu wielu mebli i sprzętów, które nie były nam już potrzebne. Doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie je wywieźć do jakiejś fundacji lub stowarzyszenia, gdzie te rzeczy jeszcze się przydadzą. Były one jednak ciężkie, dlatego potrzebowaliśmy samochodu, którymi je przewieziemy. Uznaliśmy, że najlepiej będzie wynająć samochód z wypożyczalni na jeden dzień, żeby to wszystko rozwieźć.

Gdzie w Lublinie wypożyczę samochód?

wypożyczalnia samochodów z lublinaPostanowiłam poszukać jakiejś wypożyczalni samochodowej z Lublina, gdzie na preferencyjnych warunkach będzie można wynająć samochód dostawczy na jeden dzień. Mąż obawiał się, że taka usługa będzie dość droga, dlatego chciałam porównać wcześniej wszelkie oferty. Poszukiwania odpowiedniej wypożyczalni rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wypożyczalnia samochodów z lublina, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jedną wypożyczalnię, która oferowała wynajem samochodów dostawczych w bardzo dobrych, niskich cenach. Jednych z najlepszych na rynku biorąc pod uwagę ceny w innych wypożyczalniach, z jakimi się spotkałam. Dużą zaletą tej wypożyczalni samochodowej było to, że nie nakładała limitu kilometrów na wynajęte auta. Mogliśmy z mężem zdecydować się na wynajem samochodu z kaucją, wtedy cena za dobę była trochę niższa lub bez kaucji z założeniem że płacimy wyższą kwotę za dobę. Zdecydowaliśmy się na tą pierwszą opcję. Wybraliśmy samochód na wynajem, który posiadał odpowiednią dla nas skrzynię pakowną i zarezerwowaliśmy go w wybranym przez siebie terminie. Dużym ułatwieniem był dla nas fakt, że wszelkie formalności mogliśmy załatwić online i w dniu odbioru samochodu mąż podpisał tylko protokół odbioru samochodu, dzięki czemu formalności zostały załatwione bardzo szybko i sprawnie.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wynajęty przez nas samochód był w bardzo dobrym stanie technicznym, co jest niezwykle ważne wśród samochodów dostawczych. Mężowi z kolei bardzo spodobało się to, że samochód został podstawiony z pełnym bakiem, a ponieważ podstawienie odbywało się na terenie Lublina nie musieliśmy dodatkowo płacić za tą usługę. Ja również byłam zadowolona z wynajęcia auta w tej wypożyczalni.