Potrzebowałam dziecięcego body dla chrześniaka

Niedługo miałam zostać mamą chrzestną dziecka mojej przyjaciółki z pracy. Chociaż do uroczystości pozostał jeszcze kilka tygodni, ja już dzisiaj zastanawiałam się nad tym, jaki wybrać prezent dla mojego chrześniaka. Chciałam, żeby to było coś oryginalnego, co będzie dla niego świetną pamiątką nawet wtedy, kiedy już dorośnie. W telewizji śniadaniowej obejrzałam reportaż o tym, że bardzo modne jest obecnie wręczanie dzieciom na prezent spersonalizowanej odzieży.

Zdecydowałam się na kupno dziecięcego body z metryczką

body dziecięce z własnym nadrukiem dla chrześniakaSzybko doszłam do wniosku, że bardzo dobrym pomysłem będzie kupno dziecięcego body z metryczką. Na takiej metryczce można było napisać wiele rzeczy. Z tego co się dowiedziałam ludzie na najczęściej pisali imię i nazwisko dziecka, jego datę urodzenia, a także czasami godzinę. Chciałam stworzyć taki spersonalizowany nadruk i zaczęłam szukać miejsca, gdzie będę mogła kupić body dziecięce z własnym nadrukiem dla chrześniaka. W jednym ze sklepów stacjonarnych, sprzedawczyni poleciła mi, żebym skorzystała ze sklepu online, gdzie można samemu stworzyć grafikę w specjalnie dedykowanym do tego programie graficznym, a przed zamówieniem zobaczyć w 3D jak będzie wyglądał gotowy projekt. Dzięki temu można tak długo pracować nad własnym nadrukiem, aż nie spełni on naszych oczekiwań. W domu stworzyłam więc takie body. Program do wykonania spersonalizowanego nadruku był bardzo prosty, dlatego szybko i sprawnie udało mi się to wykonać. Teraz pozostało jeszcze tylko wybrać odpowiedni kolor i materiał z którego miało być wykonane body. Ponieważ ubranko to miało być prezentem na chrzest zdecydowałam się na tkaninę w białym kolorze z niebieskimi dodatkami. Sam napis na nadruku również miał być niebieski. Dzięki temu pasował on do całokształtu ubranka. Byłam pozytywnie zaskoczona, że takie spersonalizowane ubranko dla dziecka można kupić w tak niskiej, przystępnej cenie.

Już kilka dni później kurier dostarczył moją przesyłkę i od razu zobaczyłam, jak ubranko wygląda w rzeczywistości. Muszę przyznać, że zakupione body bardzo mi się spodobało. I nie tylko mi, ponieważ przyjaciółka w końcu zdecydowała się ubrać w nie swoje dziecko do chrztu. Body było wykonane z miękkiej i delikatnej bawełny, która nie niszczyła się nawet przy praniu mechanicznym.