Potrzebowałam puzzli z dwustoma elementami

Bardzo lubiłam układać puzzle. Potrafiłam spędzić przy tym nawet kilka godzin dziennie. Przychodziłam z pracy do domu, robiłam sobie obiad i do nocy układałam puzzle. Znajomi wychodzili na imprezy, bawili się, a ja wolałam układać puzzle. W związku z tym, ciągle musiałam sobie dokupować nowe opakowania tej edukacyjnej zabawki. Najczęściej kupowałam je w sklepie obok domu.

Kupno puzzli trefl

trefl puzzle 200Ostatnio układałam bardzo skomplikowane wzory, które wymagały poświęcenia dużej ilości czasu i niesamowitego skupienia. Doszłam do wniosku, że czas się nieco zrelaksować i wybrać trochę prostsze wzory przy układaniu puzzli. Podczas dzisiejszej wizyty w sklepie zdecydowałam się kupić dla siebie trefl puzzle 200 elementów. Były one bardzo proste, składały się z dużych, solidnych elementów, dlatego wiedziałam, że będą świetnie dopasowywały się do siebie i nie będę musiała wytężać wzroku, żeby zorientować się, czy na pewno dopasowuje do siebie odpowiednie elementy. W dodatku były one bardzo tanie, dostępne w przystępnej, niskiej cenie. Kupiłam je i w domu od razu zabrałam się za ich układanie. Po ułożeniu przedstawiały one obrazek kotka na trawie, bawiącego się kolorową piłeczką. Puzzle miały rozmiar czterdzieści na czterdzieści centymetrów. Taka wielkość zmieściła mi się na biurku i nawet nie musiałam specjalnie przestawiać rzeczy, które na co dzień na nim leżą.

Dla mnie najważniejsze było jednak to, że nadruk na puzzlach był bardzo wyraźny i dokładny. Obrazek po ułożeniu nie był rozmazany, a to nie zdarza się w przypadku każdych puzzli. Jednakże, jeśli chodzi o puzzle trefl przekonałam się już niejednokrotnie, że są one wysokojakościowe i nadają się do ułożenia nawet kilkunastokrotnie. Dzięki temu zawsze mogłam je bez problemu odsprzedać.