Potrzebowałam wywieźć gruz

Kilka tygodni temu zdecydowaliśmy się z narzeczonym na duży remont całego mieszkania. Remont trwał, wiele rzeczy już wymieniliśmy, wiele jeszcze zostało do zrobienia, a już mieliśmy bardzo dużo gruzu do wyrzuceniu. Zastanawiałam się do jakich odpadów zakwalifikować gruz. Dowiedziałam się, że nie są to zwykłe odpadki, które można wyrzucić do pojemnika ze zmieszanymi śmieciami. Jeśli chcieliśmy się pozbyć gruzu, musieliśmy znaleźć specjalną firmę, która zajmuje się odbiorem i utylizacją tego typu rzeczy.

Poszukiwania firmy wywożącej gruz

wywóz gruzuCałe szczęście znalezienie takiej firmy nie okazało się niczym trudnym. W mojej okolicy znajdowała się co najmniej kilka przedsiębiorstw, które oferowały takie usługi. Po dłuższym zastanowieniu i zasięgnięciu opinii znajomych, zdecydowaliśmy się z narzeczonym na jedną z tych firm. W jej szerokiej ofercie usług znajdował się między innymi wywóz gruzu. Wiele osób korzystało z usług tej doświadczonej, istniejącej na rynku od wielu lat firmy i było bardzo zadowolonych. Przede wszystkim dlatego, że mieli oni niskie, przystępne ceny za swoje usługi, a do tego szybkie terminy realizacji zleceń. To ostatnie zagadnienie było dla nas bardzo ważne, ponieważ mieliśmy już bardzo dużo gruzu, którego nie mieliśmy gdzie trzymać. Zachęceni tymi poleceniami, jeszcze tego samego dnia zadzwoniliśmy na podany na ich wizytówce numer telefonu i umówiliśmy się na podstawienie kontenera na konkretny dzień. Od początku byliśmy przekonani, że jest to bardzo dobra decyzja. Przez telefon uzgodniliśmy między innymi typ i pojemność kontenera, który zostanie nam podstawiony. Mogliśmy sami zapakować na niego gruz lub skorzystać z dodatkowej usługi. Zdecydowaliśmy się samodzielnie zapakować gruz do kontenera. Wybraliśmy kontener w typie otwartym. W umówionym dniu, firma transportowa punktualnie podstawiła nam zamówiony pojemnik.

Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ był on czysty i pojemny. Zapakowanie do niego gruzu okazało się bardzo proste i szybkie. Zajęło nam to niespełna kilka godzin. Zadzwoniliśmy do tej firmy, że mogą już wywieźć gruz od nas spod mieszkania. Szybko się zjawili i wystawili nam fakturę na wywóz gruzu, nikt więc nie mógł nam niczego zarzucić. Cieszę się, że udało nam się znaleźć tak solidną firmę.