Prędkość autek na akumulator

 

Większość dzieci lubi jeździć samochodem i też często się bawią w domu, udając, że kierują pojazdem. W domu mogą się bawić resorówkami, niewielkimi ciężarówkami czy nakręcanymi samochodzikami, natomiast na zewnątrz doskonale się sprawdzą znacznie większe modele aut. Samochody, do których dzieci mogą wsiąść i samodzielnie kierować, są najczęściej zasilane na akumulatory.

Gdzie kupimy samochód z akumulatorem dla dzieci?

szybkie autka na akumulator z pilotemGdyby maluchy dokonywały wyboru co do zabawki w sklepie, to z pewnością zabrałby sporą część asortymentu. Dzieci kupują oczami, natomiast rodzice powinni się kierować zdrowym rozsądkiem i bezpieczeństwem swoich pociech. Jeżeli nasze dzieci lubią jazdę samochodem, to z pewnością szybkie autka na akumulator z pilotem będą dla nich idealnym prezentem. Oczywiście mówiąc o szybkich autach, mamy na myśli prędkość w granicach rozsądku i dostosowaną do wieku dzieci. Najczęściej tego typu pojazdy mogą osiągnąć maksymalną prędkość w granicach kilku kilometrów, więc istnieją znikome szanse na ewentualny wypadek. Choć nie posiadają poduszek powietrznych czy wspomagania kierownicy, to mają sporo innych udogodnień, które są praktyczne z punktu widzenia dziecka. Najważniejszym elementem jest kierownica, która została wyposażona w klakson oraz sporo funkcji dźwiękowych. Ma ona zamontowane wejście USB i MP3, dzięki czemu dzieci mogą słuchać ulubionej muzyki w trakcie jazdy. Ponadto niektóre modele aut mają wgrane specjale programy edukacyjne, które maluchy mogą odsłuchiwać w trakcie podróży. Dla dziewczynek dostępne są pojazdy w pastelowych kolorach, które mają kolorowe nadruki, natomiast dla chłopców polecane są ciemne kolory bez zbędnych dodatków. Maluchy uwielbiają jazdę takimi pojazdami, dlatego nie trzeba ich dwa razy prosić, aby wsiadły do samochodu. Choć zawsze może się przydać zdalny pilot, kiedy maluchowi znudzi się prowadzenia auta.

Samochody zasilane na akumulator nie należą do najtańszych zabawek, ponieważ są dość dużym stopniu naszpikowane nowoczesną technologią. Większość z nich wygląda jak prawdziwe modele, przez co bardzo się podobają dzieciom. Choć przez chwilę mogą się one poczuć jak dorośli, którzy każdego dnia wożą ich w samochodzie do przedszkola czy na zakupy. Co do ich ceny, to za około czterysta złotych można kupić dobry model.