Profesjonalne oklejanie aut

Oklejanie samochodów stało się popularną metodą na reklamę firmy. Autem firmowym przedstawiciel przedsiębiorstwa może przebyć nawet setki kilometrów, a co za tym idzie – wiele osób zobaczy reklamę na pojeździe. Mobilna reklama jest skuteczna i nowoczesna, a do tego jej żywotność określa się na co najmniej kilka lat. Dzięki temu jednorazowa opłata za reklamę oznacza kilka lat możliwości jej prezentowania.

Profesjonalne oklejanie aut

oklejanie aut To na pewno dobra inwestycja w działania marketingowe. Do wyboru jest wiele opcji oklejania pojazdów. Wiele firm wybiera oklejanie całościowe, to znaczy że specjalna folia znajduje się na całej karoserii samochodu. W ten sposób zyskuje się dużą powierzchnię reklamową, jednak wzrastają także koszty. Dla małej firmy mogą być one zbyt wysokie. Ponadto, w przypadku uszkodzenia części reklamy powstałego na przykład podczas stłuczki trzeba niekiedy wymienić całą reklamę. W przeciwnym razie będzie widać że niektóre kolory są bardziej intensywne niż inne. To niesie za sobą kolejne koszty. Tak samo rzecz ma się jak zmieniają się dane firmy (widoczne też na reklamie). Również sprzedaż oklejonego w całości samochodu jest utrudniona, a nie każda firma zajmuje się ściąganiem folii i potrafi to zrobić bez niszczenia karoserii. Dlatego też coraz popularniejsze staje się punktowe oklejanie aut w Poznaniu.

oklejanie aut Polega ono na tym, że okleja się wybrane miejsce na samochodzie. Najczęściej jest to bagażnik, drzwi, czasem także szyby. W ten sposób oszczędza się na reklamie, a sama usługa wykonywana jest szybciej. Reklama wycinana jest ze specjalnej folii, a następnie nakładana w wybranym miejscu. Specjaliści bez problemu wykonają to zadanie równo i dokładnie. Oklejanie punktowe może obejmować zarówno karoserię, jak i szyby. Na tych drugich mocuje się folię one way vision. Jest to rodzaj dziurkowanej folii z nadrukiem z jednej strony, z drugiej jest ona czarna. Dzięki temu od środka kierowca nie ma ograniczonej widoczności, a z zewnątrz reklama jest dobrze widoczna. Na karoserię natomiast stosuje się na przykład folię monomeryczną lub wylewaną, zależy od tego jaką trwałość reklamy chcemy zyskać.

Podsumowując, punktowe oklejanie aut jest tańsze i bardziej praktyczne niż oklejanie całościowe. Punktowe naklejki można szybko zamienić na inne, a dodatkowo stosowane są też okleiny na szyby. W ten sposób każda firma może mieć względnie niedrogą reklamę na swoim firmowym pojeździe. Warto nadmienić, że oklejać można nie tylko pojazdy osobowe i dostawcze/ciężarowe, a także motocykle, czy quady.