Reklama w komunikacji miejskiej

Komunikacja miejsca to sposób na codzienną podróż dla setek tysięcy osób. Nie jest niczym dziwnym, że coraz więcej firm korzysta z powierzchni reklamowej jaką zapewniają autobusy i tramwaje, przestrzeni, na którą codziennie patrzą tysiące potencjalnych klientów.

Ze względu na swoje rozmiary, pojazdy komunikacji miejskiej zapewniają ogromną powierzchnię na reklamę, która będzie widoczna z daleka nie tylko dla pasażerów wsiadających do konkretnego pojazdu, ale także dla innych kierowców i podróżnych. Taka reklama dociera w różne zakątki miasta każdego dnia, stanowi więc znakomitą możliwość na pozyskanie grona nowych klientów i podtrzymanie zainteresowania obecnych.

Poza folią z nadrukiem czy naklejkami na zewnątrz pojazdów można wykorzystać także przestrzeń w środku. Plakaty na szybach czy ulotki wsunięte w uchwyty zostają przeczytane przez różnych pasażerów. Nawet jeśli tematyka ich nie zainteresuje, to jednak jest to element budowania świadomości istnienia marki, który może zaprocentować w przyszłości.

reklama na tramwaju

reklama na tramwaju

reklama na tramwaju

reklama na tramwaju

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *