Rekreacyjna działka w Charzynie

Od zawsze marzyłam o tym żeby zamieszkać blisko morza. Kiedy jako mała dziewczynka bywałam z rodzicami i dziadkami nad morzem bardzo lubiłam nadmorski klimat i szum fal. Wszystkim swoim bliskim opowiadałam że gdy będę dorosła zamieszkam w miejscowości nadmorskiej.

Urokliwa działka blisko morza – Charzyno 

charzyno działka rekreacyjnaGdy dorosłam wraz z mężem postanowiliśmy, choć w jakimś stopniu zrealizować moje marzenie z dzieciństwa. Zaczęliśmy rozglądać się za działkami rekreacyjnymi znajdującymi się nad morzem niestety im działka była bliżej morza tym była droższa i ciężko było znaleźć coś w dobrej cenie. Po kilku tygodniach bezowocnych poszukiwań postanowiliśmy zmienić taktykę i zaczęliśmy rozglądać się za działkami położonymi nieco dalej. Mięliśmy nadzieję kupić ziemię blisko jakiejś miejscowości nadmorskiej. Podczas poszukiwań w internecie natknęliśmy się na oferty z miejscowości Charzyno. Miejscowość ta oddalona była od Kołobrzegu o około jedenaście kilometrów i opisywana była jako cicha i spokojna miejscowość. Przeglądając zdjęcia miejscowości coraz bardziej przekonywaliśmy się do zakupu działki rekreacyjnej właśnie w tym miejscu. Wpisując w wyszukiwarkę frazę charzyno działka rekreacyjna pokazało się kilka bardzo interesujących ofert. Zauroczeni miejscowością oraz widokami i korzystną ceną działki w szybkim czasie staliśmy się posiadaczami ziemi w niedalekiej odległości od mojego ukochanego Morza Bałtyckiego. Byłam bardzo szczęśliwa i podekscytowania i nie mogłam doczekać się kiedy spędzimy tam nasze pierwsze wakacje wraz z rodziną i bliskimi znajomymi.

Działka usytuowana jest w dogodnym miejscu i z łatwością dojechać można na plażę. Nie ma też problemu aby zrobić większe zakupy, bo można prostą drogą dojechać do Kołobrzegu i kupić niezbędny prowiant. Lokalizacja jest bardzo dogodna.