Samochód na lotnisku zamawia się przed przylotem

Lecąc do dowolnego miejsca na świecie można wynająć sobie auto bezpośrednio na lotnisku. Nie ma tutaj znaczenia kontynent ani kraj do którego lecimy. Wszędzie istnieje możliwość wyjechania z lotniska wynajętym samochodem. Na każdym lotnisku funkcjonuje to tak samo, a większość lotniskowych wypożyczalni to globalne korporacje działające na całym świecie. Dlatego samochód na drugim końcu świata można zarezerwować poprzez polskojęzyczną stronę internetową.

Dzięki internetowej rezerwacji auto wynajmiemy bardzo szybko

szybki wynajem samochodu - lotnisko katowiceMożliwość zarezerwowania samochodu na dowolnym lotnisku na świecie pojawia się podróżnym już w momencie rezerwacji biletu lotniczego. Każda linia lotnicza współpracuje z jedną z globalnych wypożyczalni działających na danym lotnisku. Kupując bilet w ofercie jednej z tanich linii lotniczych od razu widzimy propozycję samochodów do wynajęcia. Są one w bardzo dobrych cenach i na pewno warto z takiej opcji od razu skorzystać. Zarezerwowanie samochodu przez internet pozwoli nam na naprawdę szybki wynajem samochodu – lotnisko Katowice działa dokładnie w ten sam sposób. Turyści zagraniczni przylatujący do Katowic mogą wynająć samochód w ciągu zaledwie kilku minut, jeśli wcześniej skorzystają z możliwości rezerwacji internetowej. Coraz więcej podróżnych decyduje się na zarezerwowanie samochodu na etapie rezerwacji biletu, bo wiąże się to również ze znacznie niższą ceną za taki wynajem. Przy rezerwowaniu samochodu wraz z biletem możemy zapłacić za auto nawet kilkadziesiąt procent mniej. I na tym właśnie polega współpraca pomiędzy liniami lotniczymi a korporacjami wynajmującymi samochody. Mają one więcej klientów na wynajem, ale muszą za to obniżyć cenę dla klientów linii lotniczych. Na takiej sprzedaży wiązanej dobrze wychodzą zarówno wypożyczalnie jak i linie lotnicze.

Jedynym sposobem na błyskawiczne formalności związane z wynajęciem samochodu jest zarezerwowanie go przed przylotem przez internet. Jeśli na stronie rezerwacyjnej linii lotniczych mamy założony profil z potwierdzonymi danymi to przy wypożyczaniu samochodu nie ma praktycznie żadnych formalności. Pośród polskich lotnisk wzorem do naśladowania jest port w Katowicach, gdzie wszystkie formalności załatwia się w niespełna pięć minut. Potem wystarczy jedynie odebrać samochód.