Sposoby na podryw kobiety

Często mężczyźni zastanawiają się, jak można łatwo poderwać kobietę. Niektórzy wychodzą z założenia, że najprostszym sposobem jest po prostu zakup bukietu róż, jeżeli oczywiście znajomość jest już na zawarta. Jeżeli mężczyzna dopiero dąży do poznania wybranki, musi wymyślić coś bardziej oryginalnego. Mój mąż, aby mnie poderwać, podszedł do mnie i zapytał o drogę do kościoła. Nawet nie wiem, kiedy zaczęliśmy rozmawiać na zupełnie inny temat.

Skuteczne metody podrywu kobiet

jak poderwać kobietęWydaje mi się, że największe szanse u kobiet mają mężczyźni naturalni, nie udający tego, kim nie są są. Mężczyzna powinien być zadbany, pachnący i umieć się wypowiedzieć na każdy temat. Na pewno na każdej kobiecie zrobi wrażenie mężczyzna kurtuazyjny. Mój mąż długo zastanawiał się, jak może mnie poderwać, doszło do tego, że nawet mnie śledził, aby zorientować się, gdzie lubię chodzić. W końcu, zauważył, że chodzę codziennie do kościoła. Jeżeli mężczyzna zastanawia się, jak poderwać kobietę, powinien skorzystać z zasobów swojej wyobraźni. Bywa, że skutkują nietypowe pomysły, jak ,,zasłabnięcie” na ulicy, czy ,,zgubienie” pieska. Niekiedy małe kłamstwo nie jest złe. Jeżeli kłamstwo nie wchodzi w grę, wtedy można po prostu podejść do wybranki i zapytać wprost o numer telefonu. Są kobiety, które cenią sobie bezpośredniość, a wszelkie podchody uważają za stratę czasu. Każdy człowiek jest inny i nie ma jednego sposobu na poderwanie kobiety. Mam koleżanki, które lubią same podrywać i to one graja pierwsze skrzypce. Niektórzy mężczyźni uwielbiają takie kobiety. Mój mąż jest prawdziwym samcem alfa i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Na pewno, w dobie internetu, dużo prościej jest poderwać kobietę, chociażby poprzez portale randkowe. Jest to dobra alternatywa dla osób nieśmiałych, chociaż mało romantyczna.

Nie sposób jest zliczyć wszystkich skutecznych i mniej skutecznych metod podrywu kobiet. Tak naprawdę, każdy sposób jest dobry, o ile okaże się skuteczny. Jeżeli mężczyzna jest dobrym psychologiem, to wyczuje, czego może oczekiwać kobieta. Po niektórych paniach od razu widać, czy są zwolenniczkami starej szkoły podrywu, czyli miłosny list i kwiaty, czy zdecydowanie wolą zaproszenie na wspólny lot balonem. Na pewno nie ulega wątpliwości, że większe szanse mają mężczyźni dbający o siebie.