Sprawdzone materace znanej marki

Jak wiadomo, wygodny materac to klucz do komfortowego snu i wygodnego odpoczynku na co dzień. Odpowiednie podtrzymanie kręgosłupa sprawia, że ciało nie jest spięte podczas snu. Właściwości antybakteryjne i antyalergiczne pokrowca sprawiają, że materac jest zabezpieczony przed drobnoustrojami, bakteriami oraz grzybami. Materac Perdormire polecany jest dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Polecane materace firmowe

perdormire - materac dla każdegoJeśli chodzi o wybór marki dobrej jakości materacy do spania, to polecana jest marka Perdormire – materac dla każdego nawet o największych wymaganiach. Ponad 40 lat obecności na rynku sprawiło, że producent oferuje najwyższej klasy materace o wspaniałych właściwościach. Producent oferuje materace różnej twardości – od miękkich, przez średniotwarde, twarde, aż po bardzo twarde. Jeśli chodzi o wielkości dostępnych materacy, to zazwyczaj do dyspozycji są wielkości 80×200, 90×200, 140×200, 160×200 oraz 180×200. Bardzo popularnym modelem jest materac piankowy, wysokoelastyczny. Jest to średniotwardy materac, o grubości 24cm. Pianka zastosowana w materacu ma właściwości ortopedyczne, zatem polecana jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy cierpią na bóle pleców. Pianka dopasowuje się do kształtu sylwetki śpiącej na niej osoby. Dzięki idealnemu dopasowaniu się materaca do sylwetki, materac sprawia, że sen jest niezwykle komfortowy. Pod wpływem temperatury ciała pianka zapamiętuje kształt danej sylwetki i i idealnie dopasowuje się do niej. Pianka posiada również olejki eteryczne, które poprawiają jakość snu. Dzięki ortopedycznej piance, ciało ma odpowiednie wsparcie podczas snu, nie dochodzi do spięcia mięśni. Dzięki odpowiedniej wentylacji z materacu, nie dochodzi di nieprzyjemnego przepacania się. Pokrowiec materaca zapinany jest na wygodny zamek, który pozwoli na szybkie zdjęcie go i wrzucenie do pralki.

Pokrowiec materaca jest bardzo delikatny i miły w dotyku. Materac wykonany jest z materiału o właściwościach antybakteryjnych oraz antyalergicznych. Posiada również zdolność do rozładowywania ładunków elektrycznych, można prać go w pralce w niskiej temperaturze. Producent zapewnia 12 lat gwarancji na swoje materace. Zakupiony materac do transportu rolowany jest, aby bezpiecznie dotrzeć do klienta.