Sprawdzony model traktorka

Wiele osób potrzebuje jedynie kosiarki do trawnika, gdyż ma niewielką działkę, która zajmuje do dwudziestu metrów kwadratowych. Jednak są też klienci, którzy są zainteresowani zakupem wielofunkcyjnego urządzenia, które nie tylko kosi trawę.

Co posiada model traktorka Gutbrod?

traktorek gutbrod tanioNa rynku szeroko pojętej branży ogrodniczej znajdziemy wiele modeli traktorków, kosiarek czy kos spalinowych, ale jedynie niektóre z nich są godne uwagi. Na pewno warto się przyjrzeć marce MTD, która słynie z wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego w przystępnej cenie. Poza podstawowymi narzędziami i przyborami, mają w swojej ofercie profesjonalne traktorki do koszenia trawników. Szczególnie są polecane do dużych powierzchni, gdyż mają dość spore rozmiary i wymagają garażowania. W ofercie marki MTD znajdziemy najczęściej kupowany traktorek Gutbrod tanio go kupimy w sklepach internetowych albo wybierając używane modele. Wiele firm prowadzi jednocześnie sprzedaż nowych i używanym modeli, zatem w jednym miejscu będziemy mogli porównać ceny i jakość poszczególnych modeli. Traktorki Gutbrod mają doskonałej jakości silniki spalinowe lub w formie diesla, które pozwalają na wydajną pracę przy jednoczesnym niewielkim zużyciu paliwa. Ta cecha jest bardzo ważna szczególnie na dużych powierzchniach, gdyż pozwala na koszenie niskim kosztem. Dla łatwego prowadzenia po trawniku, traktorki mają duże koła, hydrauliczne wspomaganie kierownicy i napęd na tylne koła. Ponadto są one wyposażone w pojemne kosze na trawę, które można automatycznie opróżniać z pozycji kierowcy.

Niewątpliwą zaletą traktorków z serii Gutbrod jest ich wielofunkcyjność, dzięki czemu kupując jeden model, otrzymujemy ich kilka. Przede wszystkim, poza koszeniem trawnika, można nim odśnieżać podjazdy lub zgarniać liście z trawy.