Sprzedaż mat ochronnych

Prowadzę swój własny sklep z artykułami dla zwierząt. Mam bardzo dużo klientów, którzy kupują mnóstwo gadżetów, dla swoich pupili. Planuję teraz wprowadzić do swojej oferty maty ochronne do samochodu, tak by klienci mogli na nie sadzać swoje zwierzątka, a przede wszystkim pieski. Mam nadzieję, że oferta spodoba się starym i potencjalnie nowym klientom. Jestem w stanie też dać na nie jakieś rabaty.

Oferta niezawodnych mat do samochodu

niezawodna mata ochronna do samochodu dla psaRozmawiałam ze swoim dostawcą. Ma on w swoim zaopatrzeniu mnóstwo mat dla zwierząt. Postanowiłam, że do swojej oferty wprowadzę tylko trzy rodzaje. Pierwsze to będą maty na zimę. Będą one z funkcją ogrzewania. Matę będzie można podłączyć do zapalniczki w samochodzie. Drugi rodzaj, to mata z wypustkami, które będą masować pieska, podczas podróży. Wiadome jest to, że zwierzę nie koniecznie jest w stanie długo wytrzymać w jednej pozycji, przez kilka godzin. Taka mata ma mu to umożliwić. Trzeci rodzaj mat, to takie, które są samoprzylepne do siedzenia. Dzięki temu nie będą one ściągać się z siedzenia. Każda z wymienionych mat jest praktyczna i niezawodna. Uważam, że niezawodna mata ochronna do samochodu dla psa, powinna być przede wszystkim wygodna, zarówno dla psa, jak i dla właściciela. Ceny są dosyć przystępne, dla każdego klienta. Oczywiście wszystkie maty są dostępne w różnych rozmiarach. Wiem, że niektórzy posiadają duże psy, a niektórzy bardzo małe pieski. Oczywiste jest to, że nikt z małym pieskiem, nie zakupi olbrzymiej maty i odwrotnie. Zamieściłam informację w swojej ulotce promocyjnej, że mam na stanie takiego typu maty. Liczę teraz na zainteresowanie klientów. Sama też chyba sobie taką matę sprawię do samochodu. Mam dwa psy i czasami muszę jeździć z nimi na przykład do weterynarza. Dla mnie z pewnością się taka przyda.

Po dwóch godzinach, miałam już pierwszego klienta. zakupił on matę grzejącą. Po chili wrócił i dokupił też taką z masażem. Postanowiłam, że dam mu mały rabat. W sumie to dobry pomysł, by dawać rabat, przy kupnie drugiej maty. Chyba wprowadzę to do swojej oferty. Przychodzi do mnie coraz więcej klientów, po zakup mat. Jestem z tego tytułu bardzo zadowolona i mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. Te maty są naprawdę bardzo dobre do samochodu i w sumie nie tylko.