Szukanie żłobka w Toruniu

Wraz z mężem i dwuletnią córka przeprowadziliśmy się do Torunia. Mąż znalazł tutaj pracę. Mnie też udało się znaleźć pracę dorywczą. Niestety nie ma kto zająć się naszą córką. Pomyślałam, że to dobry moment na to, by zapisać ją do żłobka. Mąż też przystał na ten pomysł.

Znalezienie żłobka w Toruniu

żłobek w toruniuZ pewnością żłobek to dobre miejsce. Dziecko ma szanse zaadaptować się w nowym miejscu. Może też na przykład dostosować się do grupy innych dzieci. Chcemy z mężem, by miała dobry kontakt z innymi dziećmi. Z pewnością w przyszłości będzie jej lepiej zaaklimatyzować się w grupie. Zależy nam na tym, by znaleźć dobry i profesjonalny żłobek w toruniu. Mamy nadzieję, że taki znajdziemy. Wraz z mężem wyszukaliśmy dwa żłobki, które znajdują się niedaleko naszego nowego miejsca zamieszkania. W jednym z nich nie było już niestety miejsc. Pojechaliśmy zatem do tego drugiego. W tym żłobku okazało się, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Jest ono droższe, niż to pierwsze, ale za to mają wiele różnych ciekawych zajęć dla małych dzieci. Postanowiliśmy, że to właśnie do tego żłobka zapiszemy naszą córkę. Same pomieszczenia są bardzo przytulne, a Panie opiekunki są serdeczne i mają dobry kontakt z małymi dziećmi. Spotkaliśmy po drodze rodziców, którzy mają tutaj dzieci i naprawdę zachwalają sobie ten żłobek. Cieszymy się zatem, że to właśnie tutaj zapisaliśmy nasze dziecko. Mamy nadzieję, że jej też z spodoba się to miejsce.

W tym żłobku dzieci mają zapewnione posiłki, co ogromnie nas to cieszy. Nasza córka była już pierwszy dzień w żłobku, nawet nie płakała, gdy ją tam zostawiałam, a bardzo się tego obawiałam. Dzieci mają tutaj naprawdę dobre warunki. My zatem z mężem możemy swobodnie i spokojnie iść do pracy. Z czego się cieszymy ogromnie.