Ubranka dla dzieci w małych rozmiarach

 

Każdy kto ma dziecko wie, że w sklepach odzieżowych dla dzieci jest ogromny wybór ubrań. Znajdziemy tam zarówno ubrania dla dzieci w malutkim rozmiarze czyli około 52 cm. W większym rozmiarze również mamy ogromny wybór ubrań. Najbardziej popularne jest pajac niemowlęcy 62 i 68 cm. Właśnie w tym rozmiarze trzeba kupić bardzo dużo ubrań ponieważ dziecko zjada pierwsze zupki, którymi bardzo się brudzi. Cena za pajac zależy oczywiście od firmy.

Najpotrzebniejsze ubrania dla dzieci

pajac niemowlęcy 62Już odbierając niemowlaka z ze szpitala trzeba przygotować dla niego wyprawkę. W niej znajdziemy nie tylko łóżeczko, kocyki czy pościel. Najpotrzebniejsze są również ubrania oraz środki do codziennej pielęgnacji. O ile w najmniejszym rozmiarze wystarczy kilka ciuszków otyle w rozmiarze 62 potrzebujemy ubrań znacznie więcej. Pajac niemowlęcy 62,68 cm przyda się każdej mamie. Dlatego kupując wyprawkę dla swojego niemowlaka musimy zadbać by pajaców było kilka sztuk. Oczywiście wszystkie ubrania niemowlęce muszą być wykonane z najwyższej jakości bawełny. Tylko taka jest bezpieczna jest dla wrażliwej skóry naszego malucha. Ubrania należy prać zgodnie ze wskazówkami producenta, które znajdziemy na każdej matce. Oczywiście ubrania dziecięce a szczególnie niemowlęce pierzemy w wysokiej temperaturze i w odpowiednich środkach piorących. Cena za pajacyk w rozmiarze 62 to koszt około 15 do 30 zł. Zależy ona oczywiście od firmy oraz producenta. W obecnych czasach należy wspierać polskich producentów producentów odzieży dziecięcej. Takich jest na rynku bardzo wielu.  Dla dziewczynek najczęściej kupujemy Ubranka w kolorze różowego pudru, fioletowym oraz żółtym. Natomiast dla chłopca najbardziej popularne kolory to Niebieski, zielony oraz granatowy.

Wszystkie Ubranka niemowlęce muszą być wykonane z wysokogatunkowej bawełny, którą można prać w temperaturze minimum 40°. Oczywiście im mniej nadruków na takich ciuchach tym lepiej, ponieważ Ubranka trzeba oczywiście także prasować. Pranie ubranek niemowlęcych zalecane jest przez producentów odpowiednich środkach piorących. Takich, które są przeznaczone dla wrażliwej skóry dziecka. Zalecane jest by dziecko nosiło u branki po innym np. starszym rodzeństwie, ponieważ im częściej wyprane ubranko tym bezpieczniejsze dla skóry dziecka.