Urocza zabawka w kształcie buldoga francuskiego

Buldogi francuskie to słodkie, małe pieski. Ich niezaprzeczalny urok jest coraz częściej wykorzystywany m.i. do produkcji elementów wystroju wnętrz, pościeli, czy nawet skarpetek. Wizerunki buldogów francuskich możemy spotkać na zasłonkach prysznicowych, na biżuterii, odzieży itp.. W sprzedaży znajdują się nawet głośniki bluetooth w kształcie tych piesków. Nic dziwnego, że fascynacja buldogami przenosi się również na dzieci.

Oryginalne zabawki w kształcie buldogów francuskich

buldog francuski - zabawkaWiększość dzieci uwielbia rzeczy mięciutkie i słodziutkie, a pieski i kotki do takich właśnie należą. Obecnie chyba największą popularnością cieszy buldog francuski – zabawka, którą uwielbiają niemal wszyscy milusińscy. Te urocze pieski kojarzą się głównie z maskotkami różnej wielkości: od mieszczących się w dłoni misiaczków, aż po naturalnej wielkości pluszowe buldogi francuskie. Jednak producenci zabawek oferują nie tylko buldogi – przytulanki. Na rynku możemy znaleźć także tzw. pchacze, które małe dzieci prowadzą przed sobą oraz pieski na sznureczku z przymocowanymi do łapek kółkami. Dzięki nim milusińscy mogą wyprowadzać swoje urocze buldogi na spacery. Obok „zwyczajnych” przytulanek, drewnianych chodzików i kolorowych piesków ze smyczami, dość dużą popularnością cieszą się buldogi francuskie z wbudowanym symulatorem dźwięku. Szczekające pieski są dostępne w wersji statycznej, a także bardziej zaawansowanej: samodzielnie chodzące, kręcące się w kółko za własnym ogonkiem oraz robiące salta w powietrzu. Do tego w wybranych modelach zabawkom mogą świecić się oczka, mogą ruszać ogonami, jak również zamykać i otwierać pyszczki. Ciekawą propozycję stanowią zestawy, w których obok zabawkowego buldoga francuskiego znajdziemy akcesoria do opieki nad pieskiem, np. mały transporter, miseczki na karmę i wodę, imitację kości, legowisko itp..

Buldogi francuskie, jako zabawki sprawdzają się idealnie. Lubią je zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Urocze pieski pojawiają się na plecakach szkolnych, torbach, a także na pojemnikach na dziecięce rzeczy. Ceny zabawek w kształcie buldogów francuskich są bardzo zróżnicowane w zależności od rodzaju, modelu i producenta piesków. Jednak wybór zabawek jest tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie buldoga dopasowanego do własnych możliwości finansowych.