W biurze mam dużo automatów z przekąskami

Pracuję w bardzo dużym banku, który zatrudnia tysiące pracowników. Wielki biurowiec i bankowa centrala mieszczą się w stolicy. Chociaż pracuję w oddziale w mniejszym mieście to często bywam w bankowej centrali. Chociażby na narady czy szkolenia muszę za każdym razem odwiedzać biuro w stolicy. W naszym biurowcu jest mnóstwo przestrzeni. Jedno piętro jest zagospodarowane na ogromną stołówkę. Mieści się tam jednocześnie kilkaset osób.

Automaty z przekąskami ratują głodnych

duży automat do przekąsekKiedy wybieram się do centrali to zawsze wyjeżdżam z domu bardzo wcześnie rano. Zjadam wówczas śniadanie, ale zanim dojadę do biura to śniadanie to przestaje być już w moim żołądku odczuwalne. Kiedy więc mamy przerwę w naradach i szkoleniach to schodzę na piętro z wielką stołówką. Obiadu tam niestety nie sprzedają, więc trzeba mieć swoje jedzenie. Jeśli ktoś jedzenia nie ma – a ja go nigdy ze sobą nie zabieram – to musi zdać się na duży automat do przekąsek, w którym można kupić przeróżne smakołyki. W zasadzie takich dużych automatów jest kilka. W jednym można kupić napoje, w innym słodycze a w jeszcze innym nawet gotowe kanapki. Jest jeszcze naprawdę duży automat, który sprzedaje jedzenie w talerzykach. I chociaż pracuję w tym banku już od dawna to nigdy nie nauczyłem się korzystania z tego ostatniego automatu. Można w nim kupić gotową porcję obiadową, którą następnie trzeba sobie podgrzać w mikrofalówce. Nigdy jednak nie zastanawiałem się nad tym jak z tego jedzenia skorzystać. Zresztą, nie mam zaufania do podgrzewania jedzenia w mikrofalówce. Chcąc się najeść wystarczy skorzystać z automatu z gotowymi kanapkami. Są one bardzo pysze i zawsze świeże i nie trzeba ich podgrzewać w kuchence. Wystarczy po prostu zapłacić i kupić kanapkę, która następnie wypada z maszyny do specjalnego otworu. Warto jeszcze napisać, że w tych automatach można zapłacić kartą. A to dzisiaj konieczność.

Myślę, że w wielu biurach i biurowcach można spotkać automaty sprzedażowe z napojami czy przekąskami. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba wychodzić z biura do pobliskiego sklepu, żeby coś przekąsić. Ja najbardziej lubię automat z kanapkami. Bardzo często korzystam z jego oferty i zawsze przekonuję się, że sprzedawane kanapki są świeże i smaczne. A za wszystko mogę zapłacić zbliżeniowo.