Wybór zaproszeń na ślub

Powiedziałam tak! Doczekałam się tego wyjątkowego dnia i mój ukochany poprosił mnie o rękę, oczywiście zgodziłam się bez zastanowienia bo bardzo go kocham i wiem, że to z nim chce dalej iść przez życie. Od razu postanowiliśmy wybrać datę ślubu i rozpocząć organizacje. 

Zaczynam od zaproszeń na ślub

zaproszenie ślubnePo zarezerwowaniu terminu w urzędzie i restauracji bo to oczywiście było najważniejsze, musieliśmy wybrać motyw przewodni naszego wesela, byłam tym strasznie podekscytowana i zupełnie nie mogłam się zdecydować na jeden rodzaj kwiatów czy kolor. Na całe szczęście towarzyszył mi mój wspaniały narzeczony, który twardo stąpa po ziemi i użył konkretnych argumentów a dokładnie pory roku, bierzemy ślub zimą i to zaważyło na wyborze tematu rustykalnego. Tak więc będzie dość stonowanie trochę zieleni i drewna a także klasyczne różowe róże z ta wiedzą wybrałam się do organizatorki wesela, która zajmuję się wszystkimi detalami od sukni ślubnej po wybór alkoholi i potraw, pomaga we wszystkim. Na pierwszy ogień poszło zaproszenie ślubne , winietki, plan sali, ponieważ wszystkie te rzeczy miały mieć taki sam druk. Miałam nadzieje, że uporam się z tematem dość szybko ale jak zawsze wzięło górę moje nie zdecydowanie i dobrych kilka dni przeglądałam różne propozycje. Na szczęście w końcu wybrałam zaproszenia na ślub, były piękne z grubego tłoczonego papieru z dodatkiem naturalnych dekoracji, wszystkim bardzo się podobały. Postanowiłam, że sama wypisze wszystkie zaproszenia ręcznie, żeby były bardziej osobiste i żeby moi goście wiedzieli, że mi na nich zależy. Cały proces zajął mi kilka tygodni więc bardzo się cieszę, że zaczęliśmy właśnie od zaproszeń bo wysyłałam je na ostatnią chwile. Całe szczęście dotarły na czas.

Podsumowując organizacja wesela i ślubu to bardzo stresujący czas ale równocześnie pełen radości, ekscytacji i podniecenia nadchodzącym wydarzeniem. Ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona i goście również bardzo chwili nasz motyw przewodni, który znalazł się już na zaproszeniach i pojawiał się podczas całej imprezy.