Wyceniami stacje z paliwem

 

Od wielu lat zajmuję się swoim własnym biznesem. Firmę ma od ojca, jest to jak najbardziej rodzinny biznes. Działalność gospodarczą przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Ja prowadzę ją już od dwudziestu siedmiu lat. Zajmujemy się kompleksową wyceną nieruchomości oraz majątki. Ostatnimi czasy także drogocenne przedmioty, biżuteria oraz sztuka, stały się naszym nowym obiektem zainteresowania.

Zajmujemy się kompleksową wyceną na stacjach z paliwem

wycena stacji paliwNa czym skupiamy się najbardziej? Z racji tego, że konkurencja w naszej branży jest bardzo dużo. Kilka lat temu postanowiłam wyspecjalizować się w jednej dziedzinie. Miałam na celu znalezienie większej ilości klientów z danej branży. Najbardziej dochodowe od lat były dla nas stacje paliw, dlatego też obraliśmy sobie na główny celu zadanie po tytułem – niedroga wycena stacji paliw. W brew pozorom jest to bardzo czasochłonne i skomplikowane zajęcie. Zajmujemy się kompleksową wyceną, dlatego też czas jest tutaj kwestią drugoplanową. Co liczy się najbardziej przy wycenie stacji paliw? Oczywiście pierwszą kwestią jest jej wielkość. To jest oczywista sprawa, im stacja jest większa, tym liczymy na większe zyski podczas sprzedaży. Kolejną sprawą, która wiele razy był wyżej ceniona niż sama wielkość danej stacji, to lokalizacja. Jak wiadomo stacje, które znajdują się na przykład na bardzo obleganych trasach, czy też takie w strategicznych punktach w dużych aglomeracjach miejskich mają większą cenę na samym starcie. Do tego dochodzi cała infrastruktura architektoniczna znajdująca się na całej stacji.

Inne punkty wyceny danej stacji paliw są albo stałe, albo też ukryte, takie na jakie zwracają uwagę tylko eksperci w naszej branży. My mamy kilka takich spraw, które bardzo sobie cenimy przy wszystkich naszych wycenach. Jednak są to kwestie, które zostają tajemnicą.