Wysokiej jakości film dla biznesu

 

Pracuję w dużej i prestiżowej firmie doradczo-projektowej. Świadczymy usługi dla wielu różnych firm i podmiotów, niejednokrotnie wykonujemy różnego rodzaju zlecenia dla instytucji publicznych. Mamy bardzo wiele zleceń, ponieważ jesteśmy jedną z najlepszych w branży firm na rynku, poza tym jesteśmy również bardzo konkurencyjni cenowo dzięki specjalnemu systemowi organizacji pracy. Na brak zleceń nie możemy wcale narzekać.

Produkcja filmu timelapse

film timelapseOstatnio na przykład dostaliśmy bardzo ważne zlecenie budowy obiektu dla naszego miasta. Budowa posuwa się szybko do przodu, miasto jest zadowolone i bardzo chciałoby pochwalić się postępem prac na budowie. Budowa tego obiektu była bowiem zapowiadana od bardzo dawna i powinna być ukończona przed końcem roku. Obiekt jest bardzo istotny dla miasta i jego zakończenie w terminie będzie ogromnym sukcesem naszej miejskiej administracji. Z tego właśnie powodu poproszono nas o to, by cała budowa była na bieżąco dokumentowana w postaci filmowe, aby w razie czego można było z tego przygotować materiał filmowy. Zwróciliśmy się o pomoc do studia filmowego, aby tę budowę filmowała, teraz właśnie daliśmy im zlecenie wyprodukowania filmu dokumentującego postępu budowy. Ponieważ oglądanie wszystkiego w normalnym tempie byłoby jakimś koszmarem, zdecydowaliśmy się na zaproponowaną przez studio produkcji filmowej formę filmu, w którym budowa jest pokazana w bardzo przyspieszonym tempie. Jest to tak zwany film timelapse. Dzięki takiemu filmowi wolno przebiegające wydarzenia, które mogłyby zanudzić widza na śmierć, można pokazać w sposób, który będzie bardzo przystępny i interesujący. w ten sam sposób można by również pokazać na przykład wzrost roślin czy przepoczwarzanie się poczwarki w motyla. Taki film ma bardzo wiele  możliwości zastosowania i może być również bardzo przydatny w biznesie, co widać na naszym przykładzie.

Ostatnio coraz więcej firm korzysta z usług studiów filmowych, aby przekazywać rożnego rodzaju komunikaty w jak najciekawszej i innowacyjnej formie. Do takich ciekawych form przekazu należą filmy timelapse, pokazujące długotrwałe zdarzenia w bardzo przyspieszonym tempie, dzięki czemu taki film jest dla widza ciekawy i pozwala skupić jego uwagę na dłuższy czas. Filmy takie szczególnie dobrze pokazują na przykład przebieg budowy różnych obiektów.

Dowiedz się więcej na: https://m8house.com/