Zaangażowałem się w swoją pracę i stworzyłem indywidualne koszulki z nadrukiem

Przez wiele lat pracowałem jako grafik komputerowy na terenie Warszawy. To zawsze było moim wielkim marzeniem. Już jako dziecko zawsze miałem talent artystyczny. Jednak nie chciałem malować. To mnie nie interesowało. Jednak zawsze lubiłem gry.

Indywidualne koszulki z nadrukiem, które stworzyłem naprawdę i się udały

koszulka firmowaZawsze zwracałem na ich wygląd oraz oprawę muzyczną. Pewnego dnia postanowiłem, ze zostanę grafikiem. W taki sposób mogłem poniekąd połączyć rysunek z nowoczesną technologią. Po zakończeniu swojej nauki od razu znalazłem zatrudnienie w stolicy. To był mój wielki sukces. Moim pierwszym zadaniem było projektowanie. Pewien ważny klient z innego województwa zamówił u nas Koszulki Firmowe-Warszawa. Każda z nich musiała mieć inny kolor. Zleceniodawcy zależało na abstrakcjach artystycznych oraz na obecności zwierząt. Czekało mnie pierwsze prawdziwe wyzwanie. Na szczęście moja wyobraźnia była bardzo szeroka. Wrodzona kreatywność również ułatwiała mi zadanie. Było ich dwadzieścia sztuk i każda musiała wyglądać inaczej. Jednak musiało się na niej znajdować logo. Nadruki firmowe były dla mnie zupełnie czymś nowym. Miałem z nimi raz do czynienia jeszcze na pierwszym roku studiów. Wtedy przyjechał do nas jakiś artysta i opowiadał o różnych technikach. Całe zlecenie zajęło mi kilka dni. Jednak codziennie siedziałem do późnej pory. Na szczęście mój przełożony stwierdził, że wykonałem kawał dobrej roboty i wszystko jest w porządku. Dostałem wtedy pokaźną premię. Byłem z siebie naprawdę zadowolony. Po wszystkim zdecydowałem się na kilka dni wolnego. Chciałem trochę odetchnąć.

Odzież firmowa z nadrukiem stawała się wtedy coraz bardziej popularna. Po przyjściu na swoje stanowisko zająłem się czymś bardzo zbliżonym. Tak naprawdę to wolałem projektować plakaty oraz ulotki.