Zalety firmowych wyjazdów na F1

Od pewnego momentu widoczny jest wyraźny wzrost popularności wyjazdów firmowych na różne sportowe wydarzenia. Wszystko przez wzgląd na to, że mogą one stać się bardzo istotnym czynnikiem dla większego scementowania zespołu i ułatwienia zawierania wśród jego członków, trwałych relacji. Z całą pewnością takim wydarzeniem dla wielu firm, mogą być wyjazdy na formułę F1.

Dlaczego warto wybrać się na takie wydarzenie?

F1Formuła 1 to jedne z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych, które przyciągają wielu amatorów sportu z całego świta. Obecnie w Polsce, nie istnieje żaden profesjonalny tor wyścigowy, dlatego też amatorom sportów wyścigowych pozostaje śledzenie zmagań kierowców za pośrednictwem telewizji, bądź też Internetu. Alternatywą może być jednak wspaniały wyjazd na wyścig F1, który jest obecnie organizowany przez wiele firm. Z całą pewnością opcja ta jest szczególnie korzystna dla wszystkich tych osób, które obawiają się wszelkich trudności w organizowaniu takiego wyjazdu, związanych z trudnościami w organizacji wejściówek, transportu do miejsca odbycia wyścigu, czy też w zorganizowaniu noclegów.

Obecnie istnieje jednak wiele firm, które załatwiają większość formalności związanych z wyjazdami grupowymi na te wydarzenia sportowe, które odbywają się w krajach takich jak Austria, Francja czy też Włochy. Firmy, które pośredniczą w organizacji takich, właśnie wyjazdów biorą na siebie wszystkie formalności, związane z załatwieniem takich wyjazdów. Dzięki temu, nie trzeba się obawiać o kwestię organizacji transportu na miejsce wyścigu, wejściówek na tor, czy też o organizację odpowiedniego wyżywienia dla wszystkich uczestników takiego wydarzenia. Dodatkowo warto pamiętać o tym, że przejazdy grupowe również w przypadku wydarzeń sportowych oznaczają znaczne organizacje kosztów, w porównaniu do podróży w pojedynkę. Cena wydarzenia zależy przede wszystkim od jego rangi, ale także od odległości kraju docelowego. Koszty lotu z Warszawy do Mediolanu zaczynają się od nieco ponad 250 zł od osoby. Pobyt w wynajętym przez organizatorów apartamencie (dla dwóch osób za cały pobyt) to koszty około 560 zł za dwie osoby. Bilet wstępu na wyścigi, to zaś koszt około 460 złotych.

Od pewnego czasu coraz większym powodzeniem oraz popularnością cieszą się organizowane przez zewnętrzne firmy wyjazdy grupowe na wydarzenia sportowe takie jak wyścigi F1. Takie wydarzenia mogą być organizowane zarówno dla firm, jak też i dla osób prywatnych. Ich ogromną zaletą jest fakt, że wszelkie trudności z organizowaniem takiego wydarzenia, spadają na organizującą je firmę.