Złożyłam wniosek o upadłość konsumencką

Kiedy brałam kolejne pożyczki i zadłużałam się w różnych miejscach, nie myślałam o tym, jak będę je spłacać. Wydawało mi się, że czy lepiej, czy gorzej, ale zawsze „jakoś to będzie”. Szybko jednak przekonałam się, że to były jedne z najgorszych decyzji w moim życiu. Teraz nie byłam już w stanie poradzić sobie ze spłacaniem wszystkich moich wierzycieli.

Potrzebowałam wniosku o upadłość konsumencką

upadłość konsumencka wniosekPo dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się w końcu na ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wiedziałam, że w takim wypadku muszę złożyć odpowiedni wniosek do sądu upadłościowego. Sęk w tym, że nie wiedziała, czy istnieje jakiś wzór takiego wniosku, czy muszę go napisać według własnego uznania. Postanowiłam się tego dowiedzieć od eksperta, dlatego zdecydowałam się udać do zaufanej kancelarii prawniczej. Od renomowanego prawnika z dużym doświadczeniem na rynku dowiedziałam się, na czym dokładnie polega upadłość konsumencka Wniosek o ogłoszenie takiej upadłości prawnik pomógł mi napisać jeszcze na pierwszym spotkaniu. Dzięki temu od razu mogłam zacząć działać i wysłać wniosek do sądu. Nadało to bieg sprawie. Następnie spotkałam się z tym prawnikiem, żeby poznać szczegóły postępowania upadłościowego. Przygotował mnie on na negocjacje z wierzycielami i poinformował, co czeka mnie w sądzie podczas rozprawy. Byłam bardzo zadowolona z jego usług.

A już szczególnie z tego, że pomógł mi on przygotować odpowiedni wniosek. Dzięki niemu wniosek został od razu uznany przez sąd. Prawnik zadbał bowiem o to, aby we wniosku znalazły się wszelkie niezbędne elementy formalne. Dokładnie opisałam tam również wszelkie przesłanki, które świadczyły o moim bankructwie i niewypłacalności. Tak dobrze sporządzony wniosek może przyspieszyć proces postępowania upadłościowego.